4:0
4:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Letka Toman Finance Group 13:1
2. Nela Pospěchová, 3. Tereza Kunčíková, 6. Vanessa Filuschová, 9. Terezie Plachká, 11. Kristýna Gajdečková, 13. Leontýna Gracová, 20. Terezie Plachká, 20. Vanessa Filuschová, 24. Kristýna Gajdečková, 26. Eliška Bernardová, 27. Vanessa Filuschová, 29. Nela Pospěchová, 35. Terezie Plachká - 35. Nikol Wawrzinková; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Sajašová ? - Elen Herudková ?; po třetinách: 5:0, 4:0, 4:1;
36:00
35:36
Vyloučen hráč Terezie Plachká družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:40
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Terezie Plachká, asistoval Nela Pospěchová (13:1).
34:21
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Nikol Wawrzinková, asistoval Adriana Pavelková (12:1).
28:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Nela Pospěchová bez asistence (12:0).
26:41
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vanessa Filuschová, asistoval Leontýna Gracová (11:0).
25:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Eliška Bernardová, asistoval Kristýna Gajdečková (10:0).
24:00
24:00
23:06
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Kristýna Gajdečková, asistoval Eliška Bernardová (9:0).
19:41
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vanessa Filuschová, asistoval Nela Pospěchová (8:0).
19:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Terezie Plachká, asistoval Vanessa Filuschová (7:0).
12:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Leontýna Gracová, asistoval Karolína Filuschová (6:0).
12:00
12:00
11:53
Vyloučen hráč Eliška Bernardová družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
10:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Kristýna Gajdečková, asistoval Vanessa Filuschová (5:0).
08:19
05:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vanessa Filuschová bez asistence (3:0).
02:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Tereza Kunčíková bez asistence (2:0).
01:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Nela Pospěchová, asistoval Eliška Bernardová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Elen Herudková; hráči v poli: Nikol Wawrzinková, Anna Schiedková, Tereza Erlachová, Magdaléna Přenosilová, Adriana Pavelková