6:1
3:4
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - Florbal Chomutov 13:5
6. Petra Šusterová, 13. Eliška Horáková, 16. Eliška Mrázková, 20. Petra Šebestová, 21. Martina Lamblová, 22. Petra Šusterová, 23. Eliška Mrázková, 26. Jana Prokšanová, 30. Eliška Mrázková, 37. Martina Lamblová, 46. Martina Lamblová, 50. Eliška Mrázková, 58. Petra Šusterová - 29. Tereza Suková, 44. Adriana Hýsková, 49. Lenka Čiháková, 51. Tereza Suková, 52. Tereza Suková; rozhodčí: Jan Tůma - Daniel Kyndl; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Martina Pilšáková ? - Monika Benková ?, Květa Hronová ?; po třetinách: 4:0, 6:1, 3:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Dvě třetiny plné hrůzy kdy jsme zaostali uplně ve všech herních činnostech a když bylo po zápase tak se tým pořádně nastartoval a začal hrát dobrý florbal .Díky holkám za třetí třetinu a gratulace soupeři .
59:59
Komentář trenéra domácích: Podobné jako včera. Pozitivní je zlepšená hra na bolonu bez většího tréninku. Věřím, že stále máme hodně práce před sebou. Za dva týdny se nám ukáže realita.
57:49
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Petra Šusterová, asistoval Eliška Horáková (13:5).
57:49
To bude dnes pokut. I Šusterová přispěje do týmové kasičky za hattrick.
53:58
Dívky z Chomutova to ještě nevzdaly. Bojují o každý míček.
51:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Suková, asistoval Adriana Hýsková (12:5).
51:54
I Chomutov má svoji oslavenkyni hattricku. Tereza Suková uklidila do odkryté branky.
50:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Suková, asistoval Petra Malecká (12:4).
50:17
Chomutov přidal na obrátkách. Nekompromisní střela Sukové přímo do šibenice
49:36
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Michaela Neubergerová (12:3).
48:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Simona Pilíková (11:3).
45:35
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Martina Lamblová, asistoval Nikola Červená (11:2).
45:35
Po obléhaní branky hostí, se tygřice dočkaly branky v přesilové hře.
44:46
Vyloučen hráč Anna Marie Mlynárová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
43:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Tereza Suková (10:2).
43:00
Hýsková si krásně seběhla na střed a uklidila k tyči z otočky.
42:30
Vyloučen hráč Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Květa Hronová družstva Florbal Chomutov
40:00
40:00
36:40
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Martina Lamblová, asistoval Eliška Mrázková (10:1).
36:40
Krásný pass a uklizeno do prázdné branky.
36:14
Vyloučen hráč Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
36:14
Tigers budou mít druhou přesilovou hru v zápase
31:00
Hra se přelévá z jednoho konce hřiště na druhý.
29:05
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Mrázková bez asistence (9:1).
29:05
Mrázková je dnes k nezastavení. Hattrick!!!
28:32
28:32
Domáci v obraně zaspali a Chomutov toho dokázal využít. Krásná braka.
25:47
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Jana Prokšanová, asistoval Dominika Steinbachová (8:0).
25:47
Tigers nevyužili přesilovku, ale hned poté si spravili chuť vstřeleným gólem.
23:30
Vyloučen hráč Daniela Kornalíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
22:34
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Petra Šebestová (7:0).
21:47
20:14
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Martina Lamblová, asistoval Michaela Neubergerová (5:0).
20:14
Tigers po vyhraném buly vlítnul na soupeřovu půlku jako uragán a střelou ze vzduchu dávají "Bůra"
20:00
20:00
19:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Petra Šebestová, asistoval Martina Lamblová (4:0).
15:40
Brankářka hostí nemá dnes ani sekundu oddych. Tigers vysílají jednu střelu za druhou.
15:15
12:26
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Horáková, asistoval Nikola Hamerníková (2:0).
00:17
Hosté si po krásné kombinaci přes střed hřiště vypracovali první střelu zápasu. Bohužel nad.
00:01
Dobré nedělní odpoledne z Nehvizd. Dnes domácí Prague Tigers vstoupí do svého druhého utkání proti Chomutovu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Tůma a Daniel Kyndl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Simona Chodurová, Viktorie Schoberová, Lenka Čiháková, Adriana Hýsková, Petra Malecká
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Kristýna Viktorová, Petra Šebestová, Martina Lamblová, Eliška Mrázková, Michaela Neubergerová