0:1
5:3
1:0

Florbal Chomutov B U21 - Florbal Sokolov 8:7p
10. Marek Macura, 16. Josef Huňat, 43. Petr Švehla, 47. Marek Macura, 53. Tomáš Zelinka, 55. Daniel Kučera, 56. Martin Peksa, 61. Martin Peksa - 10. Štěpán Mosler, 18. Jan Skopový, 20. Stanislav Hykš, 25. Jan Skopový, 55. Petr Kleiner, 57. Štěpán Mosler, 57. Petr Hoch; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Martin Klán; vyloučení: 6 + Matyáš Müller OS + Filip Samuel Dušek OS:4; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jiří Procházka 19 - Ondřej Heimerle 28; po třetinách: 2:3, 0:1, 5:3, 1:0;
60:36
60:36
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Peksa, asistoval Marek Macura (8:7).
60:00
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů p. Štěpána Moslera: Bodový vstup do sezony. Předvedli jsme bojovný výkon, nakonec vyhrál florbalovější tým. Jen mi u soupeře vadila mírná absence sportovního chování. Děkuji a gratululji soupeři.
59:59
Komentář trenéra domácího týmu p. Martin Severa: Od nás nezvládnuto především v hlavě. Přistoupili jsme k zápasu tak, že soupeř se porazí sám. Hráli jsme celý zápas na míčku, bohužel jsme přehrávali finální fázi většiny našich akcí. Mrzí mně velká nedisciplinovanost. Díky soupeři za utkání.
58:53
Vyloučen hráč Filip Jan Vrbický družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za špatné střídání.
56:39
Vyloučen hráč Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
56:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Hoch, asistoval Aleš Hoch (7:7).
56:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Jan Hlavsa (7:6).
55:38
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Peksa, asistoval Jakub Holovej (7:5).
55:13
Jak bylo řečeno, je to neuvěřitelně moc napínavá hra, tento zápas si takto určitě nikdo nepředstavoval, je to velmi napínavá hra.
54:46
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Daniel Kučera, asistoval Josef Huňat (6:5).
54:18
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Jan Skopový (5:5).
53:38
Je to tu opět, tvrdá vyloučení, silná hra, spousty šancí, domácí jsou ve vedení o gól, jestli jim to vydrží se ještě dozvíme.
52:29
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Tomáš Zelinka bez asistence (5:4).
52:29
Vyloučen hráč Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov B U21 - osobní trest.
52:29
Vyloučen hráč Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování.
51:52
Hosté se dostali k míčku, ale domácí to s tím, že nechtějí prohrát myslí naprosto vážně, míček jim hned zabavili.
50:20
Hosté jsou stále bez šancí, domácí tým jim dal jednu jedinou a tu hosté nedokázali využít.
49:38
Domací jsou již delší dobu na míčku, padá střela za střelou, žádná zatím není však proměněná, ale hostům moc šancí nedávají.
48:44
Jak jste si mohli povšimnout hra je velmi napínavá, spousty vyloučení, střel a sinlných chvílí se zde odehrává. Oba týmy jsou připraveni v dnešním zápase vyhrát.
46:05
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Marek Macura, asistoval Ondřej Bejček (4:4).
44:13
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U21 - osobní trest.
44:13
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování.
43:15
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
43:15
Vyloučen hráč Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
43:15
Opět vyloučení za hrubost, oba týmy hrají z plných sil, oba týmy jsou taktéž ve čtyřech.
42:50
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Petr Švehla bez asistence (3:4).
41:30
Skvělá dvojice Zelinka a Macura málem změnili skóre, ale bohužel se jim to nepovedlo.
40:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve druhé třetině, Chomutov: 7 a Sokolov: 12.
38:46
Hosté zatím nevyužili své druhé přesilové hry.
37:42
Vyloučen hráč Marek Macura družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
37:07
Velmi nadstandardně provedený útok Suchého málem dostal hosty do pasti.
36:34
Velmi napínavé a neuvěřitelné momenty, tak říkáme tomu co se zde před námi odehrává. Oba týmy se snaží ze sil co jim ještě zbývají.
34:42
Huňat, drží si míček a vymýšlí společně s ostatními útoční plán, je druhá třetina šance změnit dočasné skóre zde stále je.
33:11
Hosté se drží na straně domácích a snaží se je udržet v malé vzdálenosti, ale střely, které střílí ty zatím proměněné nejsou.
32:25
Marek Macura úžasně obrátil střelu člena hostů, kdyby se tak nestalo, kdo ví jaký by byl nyní stav hry.
30:48
Výborně vychytaná střela Procházkou.
29:33
Hosté vedou o dva góly a však domácí už začínají opět vést stále v bojích o míčky, domácí se to snaží vyrovnat.
27:46
Hosté byli zatlačeni do jejich malého pásma, domácí jsou tudíž na míčku a začínají je tvrdě hrotit.
26:57
Jenom co se domácí hráči dostali k míčku a jednou si vystřelili už je opět hrotí hosté a dostávají se k míčku oni.
25:45
Oba týmy jsou už opět v plném počtu a však oproti první třetině v té druhé jsou ve vedení spíše hosté, ve vedení jak o míček tak i na skóre.
24:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Skopový, asistoval Jan Hlavsa (2:4).
24:10
Domácí i hosté hrají ve čtyřech, hosté však zvládli vstřelit branku a tím opět zvyšují skóre.
23:36
Vyloučen hráč Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
23:36
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
22:53
Domácí jsou na míčku a snaží se předvést co v nich je a využít šancí.
21:52
Hosté teď měli tři úžasné šance, tři úžasné střely, ale žádná z nich neprošla přes brankáře domácích.
20:34
Druhá třetina, ale tentokrát jsou ve vedení o míček spíše hosté, ale domácí je stejně nenechají přejít hrací polovinu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině, Chomutov: 8 a Sokolov: 8.
19:25
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Štěpán Mosler (2:3).
18:31
Blíží se nám poslední minuta první třetiny, stav je stále vyrovnaný a týmy bojují o šance.
17:06
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Skopový, asistoval Aleš Hoch (2:2).
17:06
Netrvalo příliš dlouho, chvíli po gólu domácího družstva se ukázali i hosté, kteří vyrovnávají.
15:46
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Josef Huňat, asistoval Marek Macura (2:1).
15:46
Domácí navyšují stav hry a vedou o gól, díky překrásné kombinaci Huňatovi a Macurovi.
15:17
Škoda neuvěřitelné šance, brankář mimo bránu a domácí na míčku, střela šla bohužel mimo branku.
13:37
Delší dobu nic a míček nám tu poletuje z jedné strany na stranu druhou, domácí si běží pro míček a získávají ho.
11:29
Hosté mají rozehru z pole domácích, kteří vlastně rovnou napadají hosty a zmocňují se míčku.
10:25
Měli jsme tu rychlé vyvrcholení dvou jedovatých střel s tím, že každá z nich přinesla gól, stav je vyrovnaný.
09:58
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Marek Macura, asistoval Martin Peksa (1:1).
09:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Jan Skopový (0:1).
09:06
Domácí už měli spousty šancí a spousty střel a však zatím žádné z těchto střel nebyly proměněny.
08:14
Hosté zatím nedostávají ani malé šance k získání míčku.
06:36
Hosté přesilové hry nedokázali využít a domácí jsou opět na míčku a opět využívají možností střílet, které se jim nachází.
05:31
Hosté i přes to, že jsou v přesilové hře tak nemají příliš možností, domácí si je drží dal od těla a své území si skvěle brání.
04:35
Hosté si hned ze začátku zkouší přesilovou hru.
04:30
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:21
Hra zatím stále pokračuje ve stejném režimu, domácí jsou stále na míčku a drží se na polovině hostů.
01:24
Hosté se teprve až teď dostali na polovinu domácího týmu a však byli hned vytlačeni zpět.
00:31
Půl minuty ze začátku už je za námi a domácí vytváří neuvěřitelný tlak na tým hostů, hosté jsou zatím drženi na jejich pásmu.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Aleš Hoch, Jan Hlavsa, Kryštof Kadlec, Jan Šafránek, Filip Jan Vrbický
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B U21: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Matyáš Müller, Josef Huňat, Filip Samuel Dušek, Daniel Kučera, Jakub Holovej