1:0
1:5
- : -

FBC Česká Lípa - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:6
16. Mikeš Motejzík, 34. Mikeš Motejzík - 1. Filip Brynda, 35. Maxim Grega, 39. Tomáš Trnka, 40. Tomáš Fryš, 40. Jakub Ruml, 43. Filip Brynda; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Kateřina Hátlová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek 33 - Patrik Slavík 7; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:5;
45:00
Komentář trenéra České Lípy: "Kvalitní zápas v dobrém tempu. Soupeř byl dobře fyzicky připraven. I hráči širšího kádru zjistili, že se dá uhrát slušný výsledek s takovým soupeřem. Opět pochvala všem hrácům a gratulace soupeři"
45:00
Komentář trenéra Bohemians: "Se hrou můžeme být spokojeni, s proměňováním šancí nikoliv. Po většinu času nás trápili parkety a velmi bojovný výkon soupeřů, kterým děkujeme za utkání."
45:00
44:59
Střely na branku ve 3. třetině: Česká Lípa 4 - Bohemians 11
44:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny
42:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Brynda, asistoval Lukáš Trnka (2:6).
40:01
Bohemka se dostavá do vedení třemi rychlímy góly
39:55
Timeout FBC Česká Lípa
39:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Ruml bez asistence (2:5).
39:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Fryš, asistoval Maxim Grega (2:4).
38:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka, asistoval Michael Čihák (2:3).
34:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Maxim Grega bez asistence (2:2).
33:54
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Martin Tejnor (2:1).
15:35
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Filip Cobl (1:1).
08:14
Vyloučen hráč Filip Cobl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra bez hokejky.
07:00
Vyloučen hráč Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
01:52
Vyloučen hráč Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
00:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Brynda, asistoval Jakub Ruml (0:1).
00:16
Bohemians dobře vstoupili do zápasu a otevírají skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Patrik Slavík; hráči v poli: Daniel Grézl, Jakub Ruml, Filip Brynda, Tomáš Trnka, Lukáš Trnka
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Viktor Steinz, David Ngo, Mikeš Motejzík, Filip Cobl, Lubomír Jelínek