1:0
3:1
- : -

FBŠ Všestary - Andone SK Jihlava 4:5
40. Vít Svoboda, 47. Miloš Macháček, 59. Jakub Moravec, 59. Pavel Hellmann - 10. David Vlk, 11. Jakub Horský, 13. Vít Andrýsek, 19. Vít Jirků, 41. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Daniel Jireček - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 39 - Štěpán Vyskočil 21; po třetinách: 0:4, 1:0, 3:1;
60:01
Komentář trenéra domácích Jana Freiberga: "První třetina nás stála body. Spali jsem, nebyli jsme bohužel v tempu. Od druhé třetiny se náš výkon zvedal a finšloval na konci třetí třetiny, ke jsme byli hodně blízko vyrovnání. Kluky chci pochválit za nasazenost v posledních minutách. Máme stále na čem pracovat a musíme se zamyslet nad začátkama utkání. Děkuji divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů."
60:01
Komentář trenéra hostí Romana Komendy: "Dobře odehrané utkání po taktické stránce, díky tomu jsme soupeře k ničemu moc nepustili a dokázali jsme udržet vedení. Děkujeme soupeři za utkání"
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině - FBŠ Všestary 9, Andone SK Jihlava 15
59:59
Střely v zápase - FBŠ Všestary 25, Andone SK Jihlava 44
59:58
Škoda, vyrovnání nepřišlo, Jihlava si odváží všechny body.
58:40
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (4:5).
58:40
Ano!!! Macháček našel Hellmanna, který se nemýlí! Už je to jen o gól
58:20
Všestary opět v šesti, uvidíme jestli bude drama!
58:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Miloš Macháček (3:5).
58:12
A přesilová hra je úspěšná! Moravec dotlačil balonek za Vyskočila.
57:00
Všestary v šesti mužích proti čtyřem, Vyskočil ve výborném zákroku proti Lahučkému
56:59
Všestary tlačí Jihlavu a zkouší v posledních minutách třetí třetiny ještě něco se zápasem udělat
56:48
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
55:00
Kuča v dalším skvělém zákroku proti Andrýskovi
54:00
Vyskočil předvedl velmi efektivní zákrok "lapačkou", až se sám divil jak balonek zalepil
50:01
Zvonkohra v Kuklenách! Dostál nastřelil pravou tyč, na druhé straně zvoní po ráně břevno!
48:09
Kuča v dobrém zákroku, kdy betonem vykryl 2 na 1
47:01
Preceptore, proč nehrajeme, HRAJTE!!! Nadechnou se domácí k dorovnání skóre?
46:50
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Pavel Hellmann (2:5).
46:50
Akce do prázdné kasy v podání domácích! Hellmann našel na zadní tyči úplně volného Macháčka, který doklepl za Vyskočila.
46:06
Jirků nastřelil Kučovu masku, ta dnes schytává další razítko
44:59
Moravec dostal v rohu nařezáno, následná standardní situace ale nebyla využita
44:10
Hellmann z první netrefuje odkrytý růžek branky, tohle byla dobrý šance pro domácí
44:04
Kuča rozehrál výhozem krásnou akci, Macháčkův pokus vykopává Vyskočil
42:19
Jihlava opět na balonku a tlačí se směr Kuča. Domácí pokud nepřeřadí na vyšší stupeň, tak mohou na bodový zisk dnes zapomenout
41:01
Lahučký dělovkou sestřelil Dvořáka, míček ne a ne projít k Vyskočilovi
40:05
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jakub Horský (1:5).
40:05
No, domácí si asi představovali jiný vstup do poslední třetiny. Po buly ranou do víka zvyšuje náskok Ondřej Vyskočil
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině - FBŠ Všestary 6, Andone SK Jihlava 15
39:57
Domácí měli další dvě šance na skórování, nejdříve Hellmann a poté i Novák, ale ani jeden pokus nebyl úspěšný.
39:23
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Vít Svoboda, asistoval Jakub Moravec (1:4).
39:23
Nedáš dostaneš i na druhé straně. Kuča nejdříve vychytal 2 na 1 a poté Svoboda rozradostnil domácí fanoušky svým dalším gólem za A-tým! Jestli jste slyšeli tu ránu, celé lavičce spadl kámen ze srdce
33:50
Nejdříve mohli domácí poprvé skórovat, ale přihrávka na úplně volného Hellmanna neprošla, na druhé straně Kuča opět vychytal Jirků
33:08
Jirků protáhl padáčkem Kuču, Macháček poté v dobrém bloku
32:20
Vyskočil vyslal výhozem Andrýska do úniku, Kuča ale stále drží domácí tým ve hře. Všestary ale musí vepředu hodně přidat
31:47
Kuča vyhlavičkoval dobrý pokus Beránka
31:21
Domácí v plném počtu a i s dávkou štěstí přečkali oslabení bez úhony
30:02
Horský netrefil úplně odkrytou branku Všestar a odchází ze své střelecké pozice s mírným zklamáním
29:15
Hostující celek drží sebejistě balonek na svých holích a postupným útokem a trpělivostí si tvoří šance
28:21
Vyloučen hráč David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
28:21
Píše byl nucen zatáhnout za záchrannou brzdu a Jihlava má další početní výhodu
26:03
Jihlavští si v poklidu střeží svůj náskok z první třetiny a hrají stále velmi aktivně
25:54
Drobný faul na Lahučkého znamená standardní situaci v nebezpečné vzdálenosti od branky Vyskočila
24:09
Novák si při zpracování balonku zatancoval chachu a získává tak 10/10. Jinak to je v podání domácích celkem bída
23:15
Macháček ani Novák nepropasírovali kulatý nesmysl přes pevnou Jihlavskou obranu
22:00
Hosté hrají v plném počtu
21:30
Kuča ve fantastickém zákroku kryje samostatný únik Beránka!
20:56
Macháček z vrchu vyzkoušel pozornost Vyskočila, tomu míček proskočil mez nohama. Dlouhán v modrém dresu Novák se ale k dorážce nedostal
20:01
Všestary vstupují do druhé pasáže v početní výhodě a potřebovali by skórovat jak sůl. První dělovku vyslal Dostál ze svého místa na kruhu jako Ovechkin, ale těsně mimo
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině - FBŠ Všestary 10, Andone SK Jihlava 14
19:57
Vyloučen hráč Jakub Blažíček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
19:57
Macháček si došel dobrým pohybem pro faul
18:59
Hrající kouč Freiberg si došel pro drobný faul a už si určitě připravuje proslov ke svým kolegům.
18:21
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Vít Jirků, asistoval Lukáš Dvořák (0:4).
18:21
Další skulinka ve Všestarské obraně je po zásluze potrestána. Jirků posílá Jihlavu do čtyčgólového trháku a domácí si tuhle třetinu rozhodně za rámeček nedají.
17:59
Škoda! Dostál měl ideálně napřaženo, ale klasický sjezd z jeho čepele kazí šanci domácích
15:41
Nedůraz v obraně domácích znamená další šanci pro Jihlavu. Ta se ku štěstí Všestar zastřeluje mimo hřiště
14:50
Beránek si poradil se třemi všestaráky a jen těsně minul pravou tyč
13:30
Všestary vytváří šílené množství chyb ve svém obranném pásmu, Kuča drží jak se dá! Domácí ale musí hodně přidat
12:47
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Vít Andrýsek, asistoval Vít Jirků (0:3).
12:47
Klasické nedáš-dostaneš. Andrýsek tvrdou střelou prostřelil Kuču nad nohu
12:00
Nicméně jsem to zakřikla, do obrovské šance se prodral Kuba Moravec, který vychytal pomalejší krosovou nahrávku. Vyskočil ale vyhrál tento minisouboj a drží dvoubrankový náskok hostujícího celku
11:00
Všestary si zatím nevytvářejí šance na snížení nepříznivého výsledku, Jihlava poměrně v klidu brání střed hřiště
10:15
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Michal Strejček (0:2).
10:15
Jihlavští přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a zaslouženě dvěma trefami po sobě vedou. Vlk otevřel skóre v přesilové hře, Horský se Strejčkem poté rozebrali domácí obranu a nedali Kučovi sebemenší šanci
09:53
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil David Vlk, asistoval Michal Beránek (0:1).
08:26
Vyloučen hráč Ondřej Bureš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra na zemi.
08:26
Bureš ve skluzu, hezká piruetka na zemi se ale nelíbila rozhodčím a máme zde první vyloučení utkání
08:00
Klemš v dobrém pokusu, Vyskočil vyskočil a kryje ránu všestarského rychlonohého štírka
07:10
Kuča vyskočil jako kotě do vzduchu a vyrazil pokus Horského
06:45
Domácí zatím vydýchávají včerejší pohárové utkání proti Náchodu, Jihlava aktivnější
06:00
Nejdříve mohl otevřít skóre Freiberg, ale v poslední vteřině mu sjel míček, na druhé straně si další zásah připsal Kuča