1:2
- : -
FBK Jeseník

FBC VÁLEC Český Těšín - FBK Jeseník 2:5
2. Milan Majak, 39. Jan Putniorz - 11. Martin Příhoda, 21. Tibor Hendrych, 21. Zbyněk Slováček, 32. David Pišek, 32. Martin Příhoda; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Petr Pinkas ? - Patrik Vondrka ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:2;
45:00
43:51
Vyloučen hráč Jiří Klus družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:22
Timeout FBC VÁLEC Český Těšín
39:27
Vyloučen hráč Pavel Karpeta družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
39:27
Vyloučen hráč Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
38:46
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jan Putniorz, asistoval Jan Brija (2:5).
31:33
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda bez asistence (1:5).
31:19
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Libor Procházka (1:4).
30:46
Vyloučen hráč Patrik Kolonder družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
20:28
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček, asistoval Martin Příhoda (1:3).
20:24
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tibor Hendrych, asistoval Libor Procházka (1:2).
18:27
Vyloučen hráč Vojtěch Svoboda družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:04
Vyloučen hráč Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
10:53
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval David Pišek (1:1).
01:05
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Milan Majak, asistoval Jiří Klus (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: Patrik Vondrka; hráči v poli: Martin Příhoda, Libor Procházka, Zbyněk Slováček, David Pišek, Ondřej Stavianis