3:3
2:1
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R B - Fbc Šternberk 6:6
10. Ondřej Řezníček, 16. Michal Konvičný, 20. Patrik Pícha, 27. Jan Blizňák, 36. Pavel Žitník, 41. Patrik Pícha - 3. Kristián Dufek, 12. Jakub Horák, 17. Jakub Jurkulák, 21. Jakub Jurkulák, 24. Adam Procházka, 40. Kristián Dufek; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Jasný ? - Martin Krejčí ?; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:1;
45:00
44:17
Timeout Fbc Šternberk
40:52
Vyloučen hráč Adam Kupka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:17
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Patrik Pícha, asistoval Dalibor Plesník (6:6).
39:06
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Jindřich Novák (5:6).
35:29
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Pavel Žitník, asistoval Michal Konvičný (5:5).
30:00
30:00
26:52
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Jan Blizňák, asistoval Ondřej Smékal (4:5).
23:55
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Adam Procházka, asistoval Jakub Horák (3:5).
21:32
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
20:02
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Adam Kupka (3:4).
19:57
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Patrik Pícha bez asistence (3:3).
16:26
15:47
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Michal Konvičný, asistoval Pavel Žitník (2:2).
15:00
15:00
11:33
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jakub Horák, asistoval Matyáš Adámek (1:2).
09:19
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Ondřej Řezníček, asistoval Ondřej Smékal (1:1).
05:47
Vyloučen hráč Ondřej Řezníček družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
02:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Šternberk: brankář: Martin Krejčí; hráči v poli: Jindřich Novák, Roman Fiala, Adam Kupka, Kristián Dufek, Jakub Jurkulák
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R B: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Pavel Žitník, Jan Blizňák, Michal Konvičný, Dalibor Plesník, Ondřej Smékal