1:1
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FBC Hranice B 5:2
5. Tibor Hendrych, 13. Ondřej Stavianis, 20. Zbyněk Slováček, 27. Martin Příhoda, 40. Libor Procházka - 16. René Mikel, 43. René Mikel; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Vondrka ? - Julius Zlámal ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:1;
45:00
42:39
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil René Mikel, asistoval Mirko Troup (5:2).
39:10
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Libor Procházka z trestného střílení (5:1).
30:00
30:00
28:07
Vyloučen hráč Denis Drozd družstva FBC Hranice B na 2 minuty za blokování hokejky.
26:10
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Ondřej Stavianis (4:1).
19:16
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Zbyněk Slováček, asistoval Martin Rokyta (3:1).
15:28
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil René Mikel, asistoval Jaromír Šenkeřík (2:1).
15:00
15:00
12:06
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Filip Lutonský (2:0).
06:42
Vyloučen hráč Zbyněk Slováček družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
04:16
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tibor Hendrych, asistoval Martin Rokyta (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice B: brankář: Julius Zlámal; hráči v poli: Denis Drozd, David Rek, Mirko Troup, Jakub Ježík, Marek Hošťálek
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Patrik Vondrka; hráči v poli: David Pišek, Ondřej Stavianis, Martin Příhoda, Libor Procházka, Zbyněk Slováček