2:3
0:2
- : -

FBŠ Všestary - FbC Hradec Králové 7:6
6. Štěpán Novák, 13. František Lahučký, 17. Pavel Hellmann, 18. Roman Dostál, 19. Štěpán Novák, 25. Vít Svoboda, 30. Jan Freiberg - 12. Patrik Strejcius, 31. Ondřej Erbs, 32. David Stružinský, 36. Ondřej Erbs, 41. Lukáš Kašpar, 47. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 2:2 + Max Kuštan 5; využití: 4:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 27 - David Šimeček 26; po třetinách: 5:1, 2:3, 0:2;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině  - Všestary 7, Hradec Králové 13
59:59
Střely v zápase - Všestary 33, Hradec Králové 33
59:59
Komentář trenéra hosti Jakuba Černého:" V první třetině jsme nehráli aktivně a takticky jak jsme si řekli. Zápas ovlivnilo pětiminutové vyloučení, ve kterém soupeř odskočil. Po změně taktiky, jsme vstoupili do zápasu aktivněji, měli jsme lepší pohyb, více střel, ale obrat jsme již nedotáhli. Děkujeme soupeři a divákům za utkání"
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Freiberga:"Do zápasu jsme si řekli jasné pokyny, které jsme více meně plnili. Bohužel náš nedůraz na středu dostal soupeře do hry. Dokázali jsme se týmově semknout a vybojovali jsme tři body. PRECEPROTRE PROČ NEHARAJÍ? HRAJTE!. Děkuji moc fanouškům za podporu. Soupeři přeji mnoho štěstí do dlaších fází soutěže."
59:58
Kuča hrdinou posledních okamžiků, Všestary udrželi nejtěsnější možný náskok a v prvním utkání nové sezóny vítězí!!
56:37
Hradec si vybírá čas na poradu a uvidíme co si připravil do závěrečných minut třetí třetiny
56:01
Lahučkého pokus opět zblokován
55:37
Hráči nám lítají vzduchem, mantinely nám lítají vzduchem, emoce tryskají ze všech koutů hřiště
51:48
Dnešnímu utkání přihlíží fantastických 99 diváků!
51:19
Hra stojí pro úklid palubovky, snad se nám emoce na chvíli zkrotí
50:26
Stuchlík nevyužil drobnou chybičku v obraně Hradce
48:47
Všestary v dobrém pokusu, Vaňkát utaženou střelou do Šimečka, Svoboda z dorážky mimo
48:37
V tuhle chvíli se spíš na hřišti odehrávají osobní souboje a ústní souboje, na florbal není úplně prostor
47:33
Hradec hraje velmi dobrý press, Všestary si neví vůbec rady
46:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Daniel Elicer (7:6).
46:40
Bohužel, Všetary si koledují již delší dobu, Kašpar po zemi snižuje na rozdíl pouhé branky
42:35
Palubovka v Přeměřicích hoří dál, aktéři utkání i fanoušci nepolevují v nastaveném tempu
39:38
Hellmann využil svoje parametry v souboji, na tohodle Všestarského štírka si hráči Hradce jen tak nepřijdou
37:51
Svoboda zůstal zapykaný za obranou, dlouhý nahazovaný balonek ale neprotlačl za brankovou čáru
36:57
V hale panuje velmi atraktivní atmosféra, oba fanouškovské tábory se předhání kdo více podpoří svůj tým
36:42
Přečíslení hradeckých nevyšlo dle představ, Kuča kryje
36:18
Vaňkát si dobrým pohybem vykoledoval na svoji osobu drobný faulík
35:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs, asistoval Max Kuštan (7:4).
35:12
Erbs je hrdinou posledních okamžiků, teď unikl po křídle a do protilehlého rohu vysílá nechytatelnou dělovku
34:45
Skákavý balon doskotačil až za záda Kuči, ten se ale roztáhl v brankovišti a nedovolil snížení Hradce
32:11
Hradci vlila dvojbranka krev do žil, momentálně je na hřišti pouze jedno družstvo
31:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Martin Brejtr (7:3).
31:50
Střužinský vyslal ze vzduchu střelu do podobného místa jako kolega Erbs a v Předměřicích hoří palubovka
30:13
30:13
Erbs vyslal nechytatelnou střelu na zadní tyč, Kuča neměl šanci a Hradec Králové snižuje ve vlastním oslabení
29:54
Na hřišti je poměrně divoká pasáž
29:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg bez asistence (7:1).
28:26
Vyloučen hráč Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:14
Kuča fantasticky vychytal Pokorného
27:43
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra na zemi.
24:33
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Vít Svoboda, asistoval Jakub Moravec (6:1).
24:33
Standardní situaci proměňuje nekompromisně Víťa Svoboda!
22:13
Ryba to zkoušel zpoza brány, pevná Všestarská obrana ale nepustila mladíka do šance
19:55
Vyloučen hráč Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:21
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Miloš Macháček (5:1).
18:21
Další nádherná kombinace a Všestary vedou o čtyři branky
18:10
Šimeček fantasticky kryje pokus Macháčka
17:37
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Miloš Macháček (4:1).
17:37
Všestarská #29 trhá sítě svojí dělovkou z první!
16:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (3:1).
16:10
Nádherná přesilovková kombinace končí akci do prázdné brány z hole Helmanna!
15:14
Vyloučen hráč Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 5 minut za hákování.
14:41
Novák v bloku proti pokusu Kuštana
14:05
Vysoké tempo hry pokračuje, na hřišti tryskají emoce
12:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Aleš Klemš (2:1).
12:24
Lahučký z výběhu posílá Všestary do vedení
11:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Patrik Strejcius bez asistence (1:1).