2:5
0:3
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:11
28. Václav Strouhal, 36. Petr Dolejš - 11. Filip Štědrý, 12. Filip Konrady, 20. Lukáš Porazil, 24. Pavel Šimeček, 24. Hynek Mošna, 29. Adam Stejskal, 34. Pavel Šimeček, 39. Hynek Mošna, 46. Hynek Mošna, 54. Jakub Mikolášek, 58. Filip Štědrý; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 25 - Daniel Dolák 20; po třetinách: 0:3, 2:5, 0:3;
60:00
Střely ve třetí třetině:Domácí:8
Hosté:12
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Po tom, co jsme tady před dvěma lety s juniorkou vyhrávali 7:0 a přesto prohráli 8:9, jsem byl klidný až pár minut před koncem. Mám radost z koncentrovaného výkonu, zápas jsme měli pod kontrolou. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas. Dále děkuji pořadatelům a divákům za přítomnost!
60:00
Komentář trenéra domácích:Zasloužené vítězství hostů, ke kterému jim blahopřeji. Naši hráči bojovali a snažili se. Bohužel do dnes nevyšlo, ale věřím, že to vyjde příští týden. Děkuji všem za zápas.
60:00
58:52
Za brankou hostů se údalo pořádné derby o balónek.
57:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Jakub Mikolášek (2:11).
56:58
Vyloučen hráč Dominik Sebastian Zenkl družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
56:06
Domácí si dokázali přihrávat přes celé hřiště. Míček se avšak do brány nepodíval.
53:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Hynek Mošna (2:10).
53:58
Došwich na konci oslabení dostává nepěkný gól.
52:14
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:40
Milevsko se ocitá pod obrovským tlakem soupeřů.
47:10
Rozehrávku těsně před soupeřovou brankou Došwich neproměnil.
45:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Adam Stejskal (2:9).
45:00
Golmani jsou dnes velká zachrána pro oba týmy.
42:51
Domácí měli plno možností, hosté bohužel všechny zblokovali.
38:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (2:8).
38:51
Z rychlé rozehrávky hostů se stal další gól.
37:31
Útočení se domácím dnes moc nedaří. Před bránou vždy znejistí.
35:43
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Miloš Kahoun (2:7).
35:02
Oba týmy využívájí hru tělem, aby se dostali k míčku.
33:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (1:7).
32:10
Došwich se snaží všemi silami úbranit proti hostům.
28:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Jakub Mikolášek (1:6).
27:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Václav Strouhal, asistoval Lukáš Trojáček (1:5).
27:52
Došwich se rychlým útokem trefuje do branky.
27:30
Plzeň využívá chyb Milevska. Jejich obrana je zatím stabilní.
24:47
Hosté kličkují mezi soupeři jako mezi kuželkami.
23:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Patrik Med (0:5).

19:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Tomáš Katolický (0:3).
18:04
Domácím se nedaří dostat do brány přes sehranost soupeřů.
15:40
Došwich i v oslabení perfektně brání.
13:48
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za držení.
13:01
Plzeň útočí plnou silou. Domácí jsou pod tlakem.
11:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (0:2).
10:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Jan Žák (0:1).
09:56
Gólman Kahoun opět ukazuje svoji neprůstřelnost.
07:27
Hosté se velmi rychlou souhrou dostali k soupeřově brance. Šanci ale zůstala nevyužita.
05:20
Hra se přesouvá ze strany na stranu. Oba týmy brání a útočí zároveň.
02:30
Hráči zatím ukazují plné nasazení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Štědrý, Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček, Jiří Sloup
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Marek Čáp, Adam Černý, David Kolář, Václav Strouhal, Jan Loskot
00:00
Vítámě všechny diváky u dnešního utkání FBC Došwich Milevsko proti FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň. Přejeme hezkou podívanou.