0:2
- : -
BUTCHIS

Florbal TJ Kobylisy - BUTCHIS 3:5
7. Lukáš Panenka, 12. Antonín Semerád, 13. Ondřej Kočí - 1. Adam Drastich, 8. Jakub Pecha, 20. Filip Rulíšek, 52. Erik Papež, 59. Jakub Černý; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:4 + Jakub Pecha OS; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Marek Paleček 31 - Jan Hlinák 33; po třetinách: 3:3, 0:0, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů BUTCHIS: z dnešního zápasu těší především tři vydřené a vybojované body proti urputně hrajícím domácím. Ukázali jsme velkou týmovou soudržnost hlavně ve třetí třetině,kdy se utkání lámalo a dokázali si poradit se všemi nepříznivýmí aspekty utkání. Soupeř se na nás velmi dobře připravil a prověřil nás především v připravenosti na osobní souboje.
60:00
Komentář trenéra domácích: Třetí zápas v řadě se projevila naše slabá produktivita, jsme schopni si vytvořit ze hry gólové situace, které neproměnujeme a to v těchto vyrovnaných zápasech zatím rozhoduje. Děkujeme soupeři za výkon a gratulujeme k vítězství.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí 11, hosté 11.
59:28
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva BUTCHIS na 2 minuty za nesportovní chování.
59:28
Přiostřuje se.
59:18
Střelu Panenky na poslední chvíli likviduje Hlinák.
58:16
Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:16
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (3:5).
58:16
Kalina vykoupal za vlastní brankou dva domácí hráče, vytáhl balonek na kobyliskou polovinu a tam našel Černého, který neomylně zakončuje.
57:21
Kočí vybojoval balonek, Hrdlička míří těsně nad!
56:21
Nouzák hasí akci hostů dva na jednoho!
54:26
Hra je velni rychlá, oba týmy očividně disponují skvělým fyzickým a rychlostním fondem. Radost pohledět.
53:22
Krásný průnik Palduse až před Hlináka hasí na poslední chvíli hostující obrana.
51:51
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Erik Papež, asistoval Filip Rulíšek (3:4).
51:51
Hosté se ze standardní situace dostávají do vedení.
51:42
Hosté se hnali do útoku ve třech proti osamocenému Palečkovi, naštěstí pro domácí finální přihrávka byla nepřesná.
49:21
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za nesportovní chování.
49:21
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva BUTCHIS - osobní trest.
49:21
Debatování Pechy končí osobním trestem a přesilovkou domácích.
48:58
Šindelář vysílá skákavý balonek na Kloudu, ten míří těsně nad! Dorážka Šindeláře pak končí už mimo hřiště.
47:05
Kalina pálí na odkrytou bránu, Paleček se ale stihl přemístit!
45:16
Havlíček odklidil Koláře přes mantinel rovnou na střídačku.
44:16
Rychlý protiútok soupeřů končí Švelblovým projektilem těsně vedle branky domácích.
42:16
Skvělý zásah Palečka!
41:10
Pecha z otočky nachází Vondrušku, ten netrefuje palečkovu svatyni.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina změnu utkání nepřinesla díky neprůstřelnosti obou gólmanů a zároveň jejich skvěle postaveným brankám!
39:59
Střely v druhé třetině: domácí 14, hosté 12.
39:25
A úplně stejně trefuje horní tyčku Kočí!
38:40
Semerád rozezvonil horní tyčku!
37:54
Pavlíček trefuje břevno!
36:31
Pecha po návratu na hřiště předvedl neskutečný sprint s (čistým) zbořením části domácí obrany.
34:30
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
34:28
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
33:29
Hrdlička obral soupeře o balonek a našel Semeráda, jeho střela byla soupeřem zablokována.
31:55
Tato přesilovka žádné nebezpečné akce nepřinesla.
31:03
Domácí chvilku podrželi v balonek v oslabení.
29:54
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
29:40
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení domácích, hosté jdou do šesti.
29:15
Druhá zlomená hokejka. Skóre domácí vs hosté 1:1.
28:23
Chybu v rozehrávce hostů málem využívá Hrdlička! Hlinák chvilku žongloval, ale nakonec balonek pevně drží.
25:43
Klouda odvádí skvělou práci v odebírání balonků soupeři!
23:38
Papež osamocen před Palečkem míjí.
21:20
Havlíček vystihl rozehrávku soupeře a posílá balonek na Kropíka, tomu však střela nesedla.
20:01
Zmatky hned na úvod druhé třetiny - špatné postavení domácích končí rozehrávkou hostujícího týmu.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Domácí 11, hosté 13.
19:58
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Matyáš Kalina (3:3).
19:58
Nepříliš nebezpečně vypadající přesilovku hosté nakonec využívají a ke konci třetiny srovnávají stav utkání.
18:25
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
18:25
Hosté si zahrají první přesilovku.
17:20
Wald těsně míjí balonek před odkrytu bránou!
16:47
Paleček vyráží střelu Pavlíčka.
16:12
Panenka v úniku trefuje pouze hostujícího golmana.
14:30
Střela Jirečka jen těsne minula Palečkovu bránu. BUTCHIS se usídlují na domácí půli.
12:02
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (3:2).
12:02
Domácí jdou poprvé v zápase do vedení - bekhend Kočího přesně našel Hrdlička.
11:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Jan Hrdlička (2:2).
11:24
Krásná akce po lajně Kočí - Hrdlička - Semerád končí vyrovnáním domácích!
07:37
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Pecha, asistoval Jakub Černý (1:2).
07:37
Rychlá akce a hosté se dostávají opět do vedení.
07:35
Faul domácích, rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
06:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Ondřej Filip (1:1).
06:05
Panenka od půlky posílá projektil končící za zády Hlináka!
05:13
Vyloučen hráč Jakub Rohn družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
05:13
Rohn rychlostně nestačil na Šindeláře a zatáhl za záchrannou brzdu, je z toho přesilovka domácích.
04:14
Kočí v další šanci! Tentokrát balonek ze vzduchu posílá do boční síťky branky soupeře.
03:11
Butchis hrají ve vysokém tempu, už od začátku se hraje nahoru - dolů.
02:26
Kočí třefuje tyč po nahrávce Janeby!
00:36
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Adam Drastich, asistoval Jakub Černý (0:1).
00:36
To bylo rychlé, hosté první střelu proměňují v gól.
00:01
Hezký nedělní podvečer z domácí Šatna arény, kde náš elitní mužský tým vyzve soupeře BUTCHIS a pokusí se urvat první body sezóny.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Tomáš Vondruška, Jakub Pecha, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Ondřej Filip, Filip Janeba, Ondřej Kočí, Antonín Semerád, Jan Hrdlička