1:3
2:3
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBC ORCA KRNOV 3:6
21. Richard Plandor, 34. Jiří Kloss, 42. Adam Burýšek - 24. Tomáš Fridel, 26. Tomáš Fridel, 26. Jakub Kelemen, 42. Jakub Hon, 44. Tomáš Fridel, 45. Tomáš Fridel; rozhodčí: Radek Vybíhal - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Sklář ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:3;
45:00
44:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval Viktor Zatloukal (3:6).
43:52
Vyloučen hráč Jakub Hon družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
43:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel bez asistence (3:5).
41:50
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Adam Burýšek, asistoval Richard Plandor (3:4).
41:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon, asistoval František Šuly (2:4).
33:32
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jiří Kloss, asistoval Adam Burýšek (2:3).
30:00
30:00
25:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Kelemen, asistoval Robin Galuszka (1:3).
25:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval Adam Hlušíček (1:2).
23:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel bez asistence (1:1).
21:35
Vyloučen hráč Robin Galuszka družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
20:55
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Jakub Kornel (1:0).
15:00
15:00
12:30
Vyloučen hráč Jiří Kloss družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Martin Sklář; hráči v poli: Jan Rumplík, Martin Škývara, Oto Dressler, Adam Burýšek, Kateřina Zavadilová