0:0
3:4
- : -

FBC Intevo Třinec - FBC Vikings Kopřivnice 4:7
3. Samuel Vitásek, 40. Jan Kyselý, 41. Šimon Czernek, 45. Ondřej Bajtek - 4. Vojtěch Monsport, 8. Lukáš Michna, 15. Ondřej Holaň, 38. Ondřej Monsport, 42. Jan Polášek, 43. Ondřej Holaň, 44. Robert Socha; rozhodčí: Lukáš Vaněk - Michal Sládek; vyloučení: 2:6; využití: 1:1; zásahy brankářů: Marek Gawlik ? - Lukáš Mikušek ?; po třetinách: 1:3, 0:0, 3:4;
45:00
44:14
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #33 Adam Szkandera (4:7).
43:55
Vyloučen hráč #13 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
43:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #12 Jan Polášek (3:7).
43:07
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
42:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (3:6).
41:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Jan Polášek, asistoval #8 Robert Socha (3:5).
40:29
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Jan Kováč (3:4).
39:51
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Jan Kyselý, asistoval #13 Ondřej Bajtek (2:4).
37:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport bez asistence (1:4).
36:14
Vyloučen hráč #12 Jan Polášek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:44
Vyloučen hráč #15 Jakub Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
27:15
Vyloučen hráč #18 Ondřej Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:27
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (1:3).
12:37
Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
11:19
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
07:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #15 Ondřej Holaň (1:2).
06:40
Vyloučen hráč #18 Ondřej Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Vojtěch Monsport, asistoval #8 Robert Socha (1:1).
02:25
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #18 Samuel Vitásek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Lukáš Mikušek; hráči v poli: Robert Socha, Ondřej Holaň, Lukáš Michna, Jan Simper, Jan Polášek