4:2
4:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 12:4
2. Josef Slavík, 5. Filip Fiala, 7. Martin Tioka, 10. Ondřej Pastorek, 15. Ondřej Stuchlík, 17. Pavel Němec, 22. Ondřej Stuchlík, 23. Jan Hudeček, 30. Martin Tioka, 33. Vojtěch Bombač, 36. Ondřej Pastorek, 36. Matěj Šmerda - 13. David Šimša, 14. Šimon Sewiola, 30. Kryštof Poruba, 35. Tomáš Blinka; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Adam Strážnický ? - Daniel Rissel ?; po třetinách: 4:0, 4:2, 4:2;
35:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Matěj Šmerda bez asistence (12:4).
35:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Pastorek, asistoval Richard Květák (11:4).
34:08
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Tomáš Blinka, asistoval Vojtěch Závorka (10:4).
32:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Bombač bez asistence (10:3).
31:15
Vyloučen hráč Jakub Blažek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
29:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Martin Tioka, asistoval Pavel Němec (9:3).
29:04
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Kryštof Poruba bez asistence (8:3).
27:50
Vyloučen hráč Jan Rumplík družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:00
24:00
22:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jan Hudeček bez asistence (8:2).
21:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Josef Slavík (7:2).
16:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Pavel Němec bez asistence (6:2).
14:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Ondřej Pastorek (5:2).
13:55
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Šimon Sewiola bez asistence (4:2).
12:47
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil David Šimša bez asistence (4:1).
12:00
12:00
11:59
Vyloučen hráč Filip Fiala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Pastorek, asistoval Martin Tioka (4:0).
06:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Martin Tioka, asistoval Richard Květák (3:0).
04:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Filip Fiala, asistoval Ondřej Stuchlík (2:0).
01:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Josef Slavík, asistoval Richard Květák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Daniel Rissel; hráči v poli: Dominik Vašek, Vojtěch Závorka, Šimon Sewiola, Tomáš Blinka, Matouš Kozel