1:1
1:0
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC Vikings Kopřivnice 2:2
21. Tomáš Fridel, 31. František Šuly - 4. Filip Mikušek, 13. Vojtěch Monsport; rozhodčí: Radek Černý - Pavel Kelemen; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marián Mrukvia ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0;
36:00
35:59
Střídání stráží u zápisu, pořadatelé museli zasáhnout do místních tribun. Ajajajaaj ://
35:59
Nic už se nestane, Orca nevyužila přesilovku a je to remíza.
35:59
Domácí dne nevyužili přesilovky a proto těží jen z bodu. Hostující dobře bránili a proto mají taky zásluhu na bod. Konec utkání bylo trošku vyhrocené, ale to ke sportu patří. Děkuji za pozornost, loučí se s vámi Dominik Fňukal.
34:59
Timeout FBC ORCA KRNOV
34:17
Vyloučen hráč #4 Vojtěch Frýdl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
34:17
Tak tohle je buď a nebo. Domácí mají přesilovku do konce! Pome ORCA.
33:56
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
33:30
Kohut zkoušel golfem, ale hosté skvěle blokují. Jak Prešov.
32:21
Naše skvělá zdravotnice to shrnula přesně. ,,Škoda, že se začlo běhat až na konci zápasu."
30:49
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #6 Adam Hlušíček (2:2).
30:49
Máme vyrovnáno!!! Lehké nahození Šulyho zmátlo všechny a je z toho branka, která je typická jako od Patrika Baránka. Prostě šmudla :o
30:30
Šuly běžel sám na gólmana, ale zase tyč!
30:10
Konečně začly emoce a konečně to má drive! To mám rád :)
29:39
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
29:39
Další přesilovka pro domácí. Pojďme už to využít!!!!
28:15
Krnovský Blaha málem stylem ,,Horká Brambora" doplácal míček do hostující brány. Hostující Witos je za mě dneska jedním z nejsilnějších článků hostů.
25:38
Hostující Frýdl vymíchal krnovskou obranu při oslabení a měl jasnou tutovku. JENŽE krnovský Mrukvia vytáhl životní zákrok. Tohle elitní přesilovkovou lajnu zachránilo před gólem!
24:40
Vyloučen hráč #30 Richard Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
24:40
Lehký faulík, snad se nám nebude přiostřovat, aby nám naše úžasná zdravotnice nemusela zasahovat :)
24:00
24:00
23:59
Druhá část skončila vyrovnaně 1:1. Domácí se trochu zvedli, ale ješte to není ono.
21:53
Aktivita domácích se po góle hodně zvedla. Konečně přišel ten impuls :))
20:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #77 František Šuly (1:2).
20:37
A máme tady snížení skóre! Franta Šuly našel volného Tomáše Friedla a ten už to zametl do prázdné branky jako Filip Svoboda z Krnovských mužů. Jedeme dál.
18:01
Domácí trenér nedává zatím nějaké velké pokyny, ale při vzájemném pohledu s asistentem jsem pochopil, že to není dobrý a bude muset přijít změna.
16:21
Domácí Hlušíček dneska nepředvádí zrovna nejlepší výkon :/ No tak ADAME! VZPAMATUJ SE!
13:53
Na to, že jsou hosté v devíti, tak celkem kontrolují hru. Jakoby ta Orca prostě neměla fyzičku :(
12:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Vojtěch Monsport, asistoval #33 David Kusz (0:2).
12:19
Tak to je hodně ostrá podpásovka pro domácí, hned po začátku druhé třetiny hosté zvyšují na dvoubrankové vedení.
12:00
12:00
První třetina nám přinesla jen jeden gól a to hostujících. Domácí by se měli trošku probrat a začít hrát pokud v dnešním zápase chtějí sáhnout po nějakých bodech. Přece jsou to jen mladí kluci, kteří mají plno síly. Ale jak už jsem psal, počasí je na nic tak to asi bude tím.
12:00
10:54
Možná se mnou nebudete souhlasit, ale pro mě je tento florbal velmi neatraktivní. Mám radši padání gólů a tady to nevypadá vůbec na dobré gólové žně.
09:08
Standartka pro domácí z výhodné pozice dopadla jak .. špatně pro domácí.
07:58
Hra je zatím spíše opatrnější, žádný velký lauf na obou stranách zatím nevidíme.
06:14
ZVONÍ BŘEVNO!!! Teď si domácí oddechli.
03:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Filip Mikušek, asistoval #24 Ondřej Škývara (0:1).
03:18
Máme tu první gól, zasloužili se o to hosté! Krnov se tváří zatím spíše ospale.
02:30
Hostující zatím skvěle brání, navíc zde byl break, který musel domácí Šuly zastavit! Dobře Franto!
02:08
Zvoní tyč!!!! Friedel trefuje pouze konstrukci!
02:00
Domácí přesilovková formace se snaží tlačit, ale zatím je to nic moc. Bez chuti.
00:39
Vyloučen hráč #4 Vojtěch Frýdl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:39
První provinění hostující Frýdl, nedovoleně zablokoval hůl.
00:01
Úvodní bully vyhrála ORCA a jde se do boje!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Černý a Pavel Kelemen.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice:
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV:
00:00
Dobrý den dámy a pánové, vítám vás u dnešního onlinu z Krnova. Mé jméno je Dominik Fňukal a vy se můžete těšit na můj komentář k zápasu.