4:0
5:0
- : -

FBC ORCA KRNOV - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 12:1
5. Vendula Ostráková, 7. Tomáš Fridel, 9. František Šuly, 13. Dominik Blaha, 21. Tomáš Fridel, 22. Patrik Doboš, 24. František Šuly, 30. Adam Hlušíček, 32. František Šuly, 32. Tomáš Tomanec, 35. František Šuly, 36. Adam Hlušíček - 12. Jan Ondrášek; rozhodčí: Jakub Machů - Radim Richtár; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marián Mrukvia ?, Amelie Kotásková ? - Daniel Rissel ?; po třetinách: 3:1, 4:0, 5:0;
36:00
35:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Hlušíček, asistoval Tomáš Fridel (12:1).
34:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil František Šuly, asistoval Patrik Doboš (11:1).
32:18
Vyloučen hráč Daniel Kamas družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
31:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Tomanec, asistoval Viktor Zatloukal (10:1).
23:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil František Šuly, asistoval Lukáš Mohyla (7:1).
21:20
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Patrik Doboš, asistoval František Šuly (6:1).
20:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval Adam Hlušíček (5:1).
12:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Blaha, asistoval Adam Hlušíček (4:1).
12:00
12:00
11:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jan Ondrášek, asistoval Šimon Sewiola (3:1).
10:07
Vyloučen hráč Tomáš Fridel družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:46
Vyloučen hráč Daniel Kamas družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
08:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil František Šuly, asistoval Adam Hlušíček (3:0).
06:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval František Šuly (2:0).
04:44
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Vendula Ostráková, asistoval Adam Hlušíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Machů a Radim Richtár.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Daniel Rissel; hráči v poli: Daniel Kamas, Richard Marinič, Kryštof Poruba, Matěj Rozkošný, Jan Ondrášek