2:1
3:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 5:2
23. David Kusz, 24. Vojtěch Frýdl, 26. Benjamín Janek, 31. David Kusz, 36. Vojtěch Frýdl - 5. Tomáš Blinka, 22. Tomáš Blinka; rozhodčí: David Musial - Matěj Veverka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Witos ? - Daniel Rissel ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:0;
36:00
35:56
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
35:56
Vyloučen hráč #57 Daniel Kamas družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
35:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl bez asistence (5:2).
34:43
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
30:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #33 David Kusz, asistoval #24 Ondřej Škývara (4:2).
25:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #25 Benjamín Janek, asistoval #24 Ondřej Škývara (3:2).
24:00
24:00
23:30
22:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #33 David Kusz, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (1:2).
21:50
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #13 Tomáš Blinka, asistoval #76 Vojtěch Závorka (0:2).
14:40
Vyloučen hráč #24 Ondřej Škývara družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
10:10
Brankář Kopřivnice právě předvedl dramatický kousek pro fanoušky.
04:50
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #13 Tomáš Blinka, asistoval #57 Daniel Kamas (0:1).
04:50
Rožnov využívá své přesilovky a dává gól na 0:1.
04:43
Vyloučen hráč #4 Vojtěch Frýdl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Musial a Matěj Veverka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Daniel Rissel; hráči v poli: Vojtěch Závorka, Matouš Kozel, Šimon Sewiola, Tomáš Blinka, Tomáš Růčka