2:3
1:0
1:0

FBK Spartak Hluk - FBC Vikings Kopřivnice 5:4p
19. Martin Krchňáček, 26. Pavel Krchňáček, 28. Michal Kundrata, 59. Martin Krchňáček, 63. Vojtěch Duda - 10. Ondřej Kubátko, 31. Jan Toman, 35. Lukáš Vávra, 36. Jakub Kostelník; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 29 - Michal Bartoň 33; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:0, 1:0;
62:58
62:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Michal Kundrata (5:4).
62:58
Utkání rozhoduje Duda v čase 62:58 a připisuje pro Hluk druhý bod o který se v prodloužení hrálo.
62:58
Střely v prodloužení: 4 - 2
62:58
Komentář trenéra hostů: Vyrovnané utkání zejména v 1.části. Samozřejmě co jsme předpokládali, že specifické prostředí a to povrch nám bude dělat menší problémy. Ve 2.části jsme byli lehce aktivnější a soupeře jsme přehráli ve skóre. Za mě nejpovedenější pasáž utkání.
62:58
Ve 3.třetině jsme odešli částečně fyzicky a nezvládli jsme opět koncovku zápasu. Prodloužení jsme zbytečně vyloučení dostali soupeře do hry, který trestal. Přejeme hodně štěstí.
62:58
Komentář trenéra domácích: Dnes celkově vyrovnané utkání. V 1.třetině to byla taktická bitva. Začátek druhé třetiny se nám povedl a dokázali jsme soupeři odskočit. Druhá polovina prostřední části byla z naší části hluchá a proto ho soupeř trestal a šel do vedení.
62:58
3.třetina byla ve znamení našeho dobývání a částečně riskantní hry, nicméně se nám podařilo před koncem vyrovnat a bohužel jsme minutu před koncem trefili jen břevno a utkání tak nerozhodli v normální hrací době a v prodloužení nám pomohla přesilovka a zápas jsme zlomili. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalšího zápasu.
62:20
Drobná sekyrka Telčera za což si odnesl 2 minutový trest!
62:18
Vyloučen hráč Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
61:55
Hra lehce infarktová.
60:01
Hluk si stejně jako minulý týden zahraje prodloužení 3 na 3.
60:00
60:00
59:59
Střely ve 3.třetině: 9 - 11
58:11
A přece jenom něco vymysleli! Souhra bratrů přináší kýžené ovoce v podobě vyrovnávací branky!
58:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (4:4).
57:19
Timeout FBK Spartak Hluk
57:19
Domácí si nyní vybírají oddechový čas a pokusí se ještě něco vymyslet a skóre tak zvrátit na svou stranu.
55:42
Některé situace se nyní řeší trochu s horkou hlavou a proto z toho neplynou góly, ale spíše fauly.
53:33
Kombinace Sochy a Kostelníka před brankou Kolečkáře neúspěšná. Kolečkář zasahuje!
51:40
Hlučtí hráči k jejich smůle bohužel přesilovku nezvládli dle vlastních představ a proto nekončí vyrovnávací brankou.
50:44
Kundrata teď střílí vysoko nad brankové zařízení hostů!
49:39
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
49:39
Uvidíme první přesilovku dnešního utkání.
48:12
Dnešní utkání sleduje 47 diváků. Děkujeme!
47:02
U domácích je vidět, že začínají zrychlovat tempo, protože momentálně ztrácí jeden gól.
46:00
Petlan ošetřen na hřišti a emoce začínají mírně stoupat, jelikož na straně hostů byl k zemi poražeň Toman. Naštěstí vše dopadlo dobře.
45:11
Krchňáček s Kundratou perfektně kombinují nicméně brankář hostů je dnes velmi pozorný!
42:02
Rochovanský je dnes muž na správném místě. Míček u něj vždy náhodně přistane a on jej bezpečně odvrací.
41:11
Štěrba teď tvrdou střelou prověřuje Bartoše, zda dává pozor.
40:04
Začíná poslední část základní hrací doby.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2.třetině: 14 - 9
38:25
Krásná střela Kundraty! Každopádně stejně tak výborný zákrok Bartoše!
36:40
Hosté nyní ukazují ve své hře přesně to pro co si sem do Hluku přijeli a to sice pro 3 body.
35:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vojtěch Zátopek (3:4).
35:43
Těch chyb je najednou až přespříliš a hosté jdou opět do vedení.
34:53
Hlučtí hráči nechali opět hráče samotného před Kolečkářem a snižují na vyrovnání
34:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Lukáš Michna (3:3).
33:17
Situace 3 na 2 nebyla správně vyřešena, nicméně hosté zůstávají u míče.
30:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman bez asistence (3:2).
30:28
Chyba hluckých hráčů byla po zásluze potrestána. Toman neměl před sebou už prakticky nikoho a tak jednoduše zakončil důraznou střelou pod paži brankáře Kolečkáře.
29:17
Je vidět, že hosté se dostali mírně pod tlak a nedokáží se vysvobodit z vlastní poloviny.
27:52
Krásnou branku jsme nyní mohli vidět, kdy Kundrata vymetl pavučinku v horní rohu branky. Domácí vedou už o dvě branky.
27:51
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jiří Petlan (3:1).
25:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Michal Kundrata (2:1).
24:02
Kundrata se nyní vyloženě nacpal až před branku gólmana Bartoše avšak domácí výhodu nevyužili.
21:11
Začátek druhé třetiny se nese ve stejném duchu jako v té první - nahoru, dolů.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: 11 - 11
19:33
Vyloučen hráč Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
19:33
Vyloučen hráč Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
18:59
A máme tu vyrovnání!
18:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Michal Kundrata (1:1).
17:26
Hra je hodně vyrovnaná. Chvilku se hraje na polovině domácích a chvilku na polovině hostů.
13:55
Petlan se Štěrbou nyní zklidňují hru a pinkají si míček vlažně vzadu.
09:58
A je to tady! Po téměř roce a půl vidí hlucká hala první gól nicméně k nelibosti domácích fanoušků do sítě brankáře Kolečkáře.
09:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Lukáš Vávra (0:1).
08:59
Tlak hostů se zvyšuje.
08:28
Duda teď střelou z půlky nepřekvapil hostujícího brankáře.
04:54
Hráči hluckého týmu nyní trochu polevili a ihned se to obrací ve střely na domácího kípra.
02:23
Také hosté ukazují, že dnešnímu utkání rozhodně nebude chybět tempo.
00:51
Utkání právě začalo a domácí se ihned ujali tempa hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Jiří Toman, Lukáš Vávra, Lukáš Michna, Jan Toman, Ondřej Kubátko
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Ondřej Bartoš, Marek Šimíček, Radim Jílek, Vojtěch Duda