2:1
2:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 4:8
27. Filip Nevšímal, 32. Filip Nevšímal, 59. Adam Zahraj, 59. Adam Zahraj - 1. Ondřej Kawulok, 14. Marek Chroustovský, 18. Tomislav Matějka, 18. Ondřej Kawulok, 37. Jan Peška, 41. Jan Peška, 46. Vladimír Trčka, 48. Jan Peška; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Martin Mičiak 19 - Jan Štěpánek 17; po třetinách: 0:4, 2:1, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostí (David Merta): "Dnes jsme mělí vyborný vstup do zápasu, kdy jsme vyhráli prní třetinu 4:0, bohužel po našem výpadku ve druhé třetině jsme dostali dva góly, které soupeře dostaly do hry. Třetí třetinu jsme měli ve své režii, až na dvě vyloučení, kdy jsme inkasovali. Jediné co bych dnes vytkl našim hráčům je koncovka. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Smolka): "První třetinu jsme bohužel prospali, do tempa jsme se dostali až na jejím konci. Druhá třetina byla v našem podání nejlepší, dokázali jsme si vytvořit šance a soupeře zatlačit. V úvodu třetí třetiny bohužel padly zbytečné góly, tudíž jsme zbytek zápasu už pouze dohrávali. Děkuji soupeřům za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
58:56
Jako přes kopírák, Korbel opět našel u pravé tyče Zahraje a domácí alespoň korigují
58:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Matěj Korbel (4:8).
58:06
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:06
57:43
Vyloučen hráč Ondřej Kawulok družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:49
Vyloučen hráč Jan Vaca družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:35
Mičiak teď skvělými zákroky podržel svůj tým
53:21
Vyloučen hráč Martin Prokopec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
51:50
Povedená pasáž domácích gólem nekončí
47:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Tomáš Pšenička (2:8).
46:44
Zajímavá akce domácích končí střelou Kalacha vysoko nad
45:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Jan Peška (2:7).
44:40
Trčka teď místo branky trefil rozhodčího
43:41
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
43:33
Zahraj pálil pouze do bloku
40:18
Skvělé fair play gesto domácí lavičky, která teď upozornila rozhodčího na ústecký gól, který oba rozhodčí přehlédli. Za nepříznivého stavu pro domácí skvělé gesto, které se setkalo s velkým ohlasem všech aktérů
40:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Jan Štěpánek (2:6).
40:00
40:00
Střely na branku: 8-10
40:00
38:56
Vyloučen hráč Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
36:55
Mičiak skvěle zneškodnil ránu Trčky, na dorážku Pešky už však nedosáhl a hosté se poprvé ve druhé třetině prosazují
36:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Vladimír Trčka (2:5).
35:30
Dnešní utkání sleduje v karlovarské hale 64 diváků
32:51
Střela Jedličky těsně minula branku
31:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Nevšímal, asistoval Martin Prokopec (2:4).
17:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok bez asistence (0:4).
17:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomislav Matějka, asistoval Jan Dobosz (0:3).
13:44
Ústecká druhá lajna teď rozebrala domácí obranu a šest minut před koncem se dostávají hosté do vedení o dvě branky
13:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Marek Chroustovský, asistoval Šimon Secký (0:2).