1:0
0:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:1
6. Eliška Reischlová, 18. Adéla Skalická - 1. Victoria Binědová; rozhodčí: David Hertz - Martin Preclík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Štěpánka Rohlíčková 19 - Anna Urbanová 13; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:0;
45:00
Vyjádření hostů (Jíra):  "První dvě třetiny jsme se rozkoukávali, ve třetí jsme se snažili o obrat, který bohužel nepřišel. Celý zápas nás trápila koncovka, s jedním gólem se prostě nevyhrává. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu v Plzni."
45:00
44:59
Vyjádření domácích (Doubek): "Ve vyrovnaném zápase postoupil asi trochu šťastnější tým. Díky týmu za odmakaný zápas. V okleštěné sestavě jsme ho ubojovali a postoupili do dalšího kola."
44:36
Hráčka s č. 82 hostujícího týmu málem skóruje.
43:10
Hosté v šesti.
42:03
Dobisíková utekla dvěma hráčkám, posílá nahrávku na Reischlovou, ta však netrefuje branku hostí.
40:58
Sledujeme vyrovnaný zápas. Šance jsou na obou stranách.
36:42
Zápas začíná nabírat to správné tempo. Holky si začínají uvědomovat, že pro prohraný tým pohár končí.
35:33
SKV teď ve třech šancích, začíná se vzpamatovávat.
33:02
Na začátku 3. třetiny pro změnu dominuje Plzeň.
26:10
Nebezpečná střela hráčky hostí s č. 46 zazvonila o horní tyč.
21:36
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:20
Krásná akce Plzně.
17:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adéla Skalická, asistoval Nikola Trnková (2:1).
17:10
SKV na začátku druhé třetiny zatím více na balónku.
15:00
15:00
13:48
Vyloučen hráč Terezie Lejbová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
12:55
Hráčka týmu domácích s č.77 zachraňuje přečíslení a vyhazuje balón za mantinel.
05:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Adéla Dlouhá (1:1).
05:46
Únik hráčky Plzně bez problémů chytá gólmanka domácího týmu.
04:32
Snopová již v druhé šanci, avšak neúspěšná.
00:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Michaela Urbanová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Michaela Urbanová, Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Victoria Binědová, Lenka Přerostová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Štěpánka Rohlíčková; hráči v poli: Eliška Kučerová, Karolína Hošková, Aneta Nigrinová, Dominika Kratochvílová, Karolína Snopová