0:0
2:3
- : -

DDM Stod - Pohodový 100D - FBC Česká Lípa 2:3
25. Petr Volák, 29. Jan Čermák - 25. Petr Procházka, 35. Marek Semelka, 35. Jan Tregner; rozhodčí: Josef Heřmánek - Tomáš Novák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Josef Capoušek 14 - Ondřej Knol 17; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:3;
34:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Tregner, asistoval Jaroslav Najman (2:3).
34:35
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Marek Semelka, asistoval Juraj Rozman (2:2).
34:03
Vyloučen hráč Luděk Šantora družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za bránění ve hře.
33:29
Timeout FBC Česká Lípa
28:47
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jan Čermák, asistoval Jan Mašek (2:1).
24:41
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Petr Volák bez asistence (1:1).
24:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Procházka, asistoval Juraj Rozman (0:1).
24:00
24:00
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích DDM Stod - Pohodový 100D: brankář: Josef Capoušek; hráči v poli: Ondřej Plocar, Luděk Šantora, Ondřej Peca, Petr Kudrnovský, Jan Čermák