1:1
0:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 3:6
19. Šimon Taraba, 19. Lukáš Vašíček, 27. Matěj Vosátka - 3. Lukáš Sůva, 11. Jan Slosiarik, 34. Štěpán Kostrhún, 42. Jan Michálek, 54. Marek Čejka, 60. Marek Čejka; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 18 - Jan Blaho 18; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:3;
60:00
Počet střel třetí třetiny 6:10
60:00
Hráčem utkání se stal brankář hostů #1 Jan Blaho.
60:00
Nejlepším hráčem domácích se stal brankář #71 Miroslav Kovařík.
60:00
Komentář trenéra hostů p.Leoše Tučka: Utkání bylo dramatičtější než utkání, které jsme odehráli doma i přes naše chyby, jsme dovedli zápas do vítězství. Děkujeme soupeři za hru , přejeme jim mnoho úspěchu do dalších zápasů a děkujeme divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Někdy se všechno sejde tak, že i když jste lepší, tak odcházíte jako poražení. Pro nás to byl tento zápas. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka, asistoval Vilém Doležal (3:6).
59:53
Dva útočníci hostů se uvolnili a do prázdné brány spečetili tak svojí zaslouženou výhru.
59:00
Běží poslední minuta utkání.
57:02
Znovu se oboum týmům nedaří dostat k zakončení, hodně ztrát míčů je kolem půlící čáry.
56:02
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
55:18
Na dvakrát likvidoval brankář domácích akci hostů, kteří se opět dostali do přečíslení.
53:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (3:5).
53:19
Hosté pohotově rozehráli z rohu a téměř od červené čáry zamířil útočník svou střelu přesně k zadní tyči.
51:36
Finální fáze se nedaří ani domácím, osamocený hráč bránu jasně minul.
48:49
Hosté znovu několikrát zahrozili, ale ani jednou se jim nepodařilo dostat míček za brankáře domácích
47:15
Po minutách bez ohrožení branek se k zakončení dostali hosté, brankář domácích míček dokázal vystrčit mimo.
42:24
Brankář domácích zastavil další velkou šanci hostů.
41:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (3:4).
41:09
Hosté se rychle prosazují na úvod třetího dějství.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny 9:8
40:00
Zápas začal brát na obrátkách. Bojovnost obou týmů je hodně vidět, dochází k více potyčkám a rozhodčí musí hráče krotit. Oba týmy vsítily po gólu ale určitě to nebyly poslední branky dnešního utkání.
40:00
36:50
Hráč domácích neubrzdil svůj sprint po lajně a opustil hrací plochu letmo, zastavila ho až stěna haly, hráč ovšem nezraněn vlétl zpět na hrací plochu.
34:05
Vyloučen hráč David Veleba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
34:05
Vyloučen hráč Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
34:05
Rozhodčí jasně ukázal obou stránám, že takto hrubé souboje nebude tolerovat a z obou týmů poslal na lavičku jednoho z hráčů.
33:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Jakub Hájek (3:3).
33:57
Hosté využili otevřeného rozestoupení hráčů domácích a znovu srovnávají skóre.
33:30
Zápas zde v Kunratické hale sleduje 41 diváků. Děkujeme za podporu českého florbalu.
31:30
Z tribuny jsou jasně slyšet slova povzbuzující stanu hostů, domácí zde tolik příznivců nemají.
29:35
Hlasy nespokojenosti se ozývají ze střídačky hostů. Rozhodčí mají situaci plně pod kontrolou a hráče klidní.
28:20
Příliš silnou přihávku nedokázal hráč hostů přesměrovat do brány domácích a nevyužil tak osamocené postavení před bránou.
28:03
Hosté se znovu dostali k velké příležitosti, ale opět byla zasažena pouze konstrukce brány.
26:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Tomáš Trnka (3:2).
26:16
Domácí se dokázali utrhnout soupeři a v akci tři na jednoho se poprvé v utkání dostávají do vedení.
24:40
Spoj brankové konstrukce teď zachránil domácí před inkasováním, hráč hostů zakončoval i přes souboj se třemi obránci.
21:50
První větší šanci si tetokrát urvali pro sebe domácí. Brankář zasáhoval nadvakrát.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny 9:12
20:00
Úvod první třetiny patřil hostům, dokázali využít chyb obránců a skórovat. Velmi jednoduše zakládali útoky a ohrožovali domácí.
20:00
Domácí se rozkoukávli poměrně dlouho, za inkasování pouhých dvou branek vděčí hlavně brankáři. Od 15té minuty začali uvolňovat tlak soupeře a zatlačit na obranu, což jim vyneslo vyrovnání.
20:00
18:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Matěj Vosátka (2:2).
18:44
Hned po vyhrané buly si domácí připisují další zářez. Nečekaný zvrat na konci prvního dějství.
18:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Šimon Taraba, asistoval Adam Balík (1:2).
18:39
Domácí si dokázali urvat gól, odměna za tvrdou práci na konci první třetiny.
18:11
Domácí jakoby se otřepali z chyb a pokračují v útocích.
17:25
Důležitý zákrok si připsal brankář hostů, když pokryl střelu z kraje brankoviště.
16:15
Od vlastního rohu se domácí dostali přes celé hřiště až k zakončení.
15:05
Domácí teď hru sklidnili a podařilo se jim ohrozit bránu soupeře, brankář měl hodně práce dostat míček pod kontrolu.
12:19
Hostům dva góly nestačí a hladově se ženou za dalším. Jasně teď ovládají hřiště zásluhou přesných přihávek i vysokého pressingu.
10:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Slosiarik, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (0:2).
10:47
Znovu chyboval poslední obránce domácích a v brejku dva na jednoho si hosté hravě poradili. Brankář tentokrát tým nezachránil.
08:40
Hosté jednoznačně dominují, jednoduše získávají míče a přecházejí do protiútoků.
05:40
Po sérii nepřesných přihrávek ve středu hřiště se domácí dostali k zakončení, brankář stihl zasáhnout.
02:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva bez asistence (0:1).
02:37
Po chybě obránce se hosté dostávají na úvod utkání do vedení.
01:20
K první větší šanci se dostávají hosté, brankář ale dokázal míček dostat do své moci.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Jakub Kocourek, Adam Štyler, Lukáš Sůva, Štěpán Kostrhún, Jakub Hájek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Filip Brynda, Tomáš Trnka, Lukáš Vašíček, Lukáš Trnka, Matěj Vosátka