1:2
0:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - Bulldogs Brno 2:9
10. Veronika Císařová, 23. Veronika Beránková - 7. Anna Brucháčková, 16. Tereza Pešková, 17. Daniela Oplatková, 17. Markéta Vlčková, 18. Karolína Vaněčková, 33. Veronika Stuchlíková, 35. Anna Brucháčková, 41. Veronika Machálková, 53. Veronika Stuchlíková; rozhodčí: Jiří Kučera - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Nela Machalová 20 - Jana Prátová 26; po třetinách: 1:5, 1:2, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Jsme rádi za první vítězství, cenníme si jej. Soupeř byl běhavý, nepříjemný. Dostávali jsme se do spousty šancí, 9 golů je hezké číslo, mohlo být i více, kdybychom vytvořené příležitosti lépe zakončovali. V obraně nám místy domácí zatopili, golmanka byla pozorná, proto jen dvě inkasované  branky. Rozhodčí super, díky za azyl :)
60:00
Komentář trenéra domácích: První zápas po dlouhé přestaávce. Ukázal nám naše slabé stránky, na kterých zapracujeme. Děkujeme soupeři za zápas, blahopřejeme mu k vítezství a děkuji holkám za bojovný výkon do poslední minuty.
60:00
59:59
Střely po 3. třetině: Domácí 4 : Hosté 8
59:32
Brno neustále tlačí a nepouští domácí k šanci.
57:07
Brno si v klidu připravuje šanci na gól.
56:06
Timeout Bulldogs Brno
56:06
Vyloučen hráč Radka Zikmundová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
55:48
Domácí předvádí krásne kombinace.
52:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Stuchlíková, asistoval Anna Brucháčková (2:9).
52:22
Hráčky Brna předvádějí zase krásnou akci do prázdné branky.
50:08
Domácí se dokázali dostat z tlaku Hostů a tlačí je nazpět.
47:43
Brno stále tlačí domácí a domácí se nedokáží z toho tlaku dostat.
44:10
Hráčky domácích měli break, ale ten bohužel skončil skákavou nahrávkou.
41:02
Brno předvádí svojí kvalitu a tlačí Domácí.
40:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Machálková, asistoval Anna Brucháčková (2:8).
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině: Domácí 17 : Hosté 9
37:27
Brno hraje agresivně a vychází to na jedničku.
34:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková bez asistence (2:7).
34:54
Brno nekompromisně vstřeluje branku ze standartní situace.
32:58
32:58
Hráčky Brna předvadí krásnou kombinaci do prázdné brány.
31:08
Vyloučen hráč Kristýna Veselá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
29:50
Domácí ukazují že taky umí zahrozit krásnou akcí.
27:34
Krásná akce Brna, ale golmanka chytá na brankové čáře.
25:18
Hra se pohybuje furt od shora dolu a naopak.
22:19
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Veronika Beránková z trestného střílení (2:5).
22:19
Krásnou kličku předvedla hráčka hostů a snižují na 2:5.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Domácí 7 : Hosté 12
17:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Karolína Vaněčková, asistoval Natálie Svobodová (1:5).
17:44
Krásný break předvedli hráčky z Brna a zakončují to gólem.
16:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Markéta Vlčková, asistoval Viktoria Tomešová (1:4).
16:30
Hráčky Brna spustily salvu gólů.
16:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Daniela Oplatková, asistoval Karolína Vaněčková (1:3).
15:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Pešková, asistoval Liliana Bolfová (1:2).
14:35
Domácí vytváří krásný tlak, ale Brno úspěšně brání.
12:20
Akci domácích překazila golmanka krásným zákrokem.
09:48
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Veronika Císařová bez asistence (1:1).
09:48
Chyba v rozehře hostů končí krásným gólem nad nohu golmanky a stav je vyrovnán.
08:50
Domácí měli krásnou akci, ale ta bohužel končí pouze střelou do brankové konstrukce.
06:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Brucháčková, asistoval Liliana Bolfová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Veronika Stuchlíková, Anna Brucháčková, Tereza Pešková, Adéla Spoustová, Liliana Bolfová
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Nela Machalová; hráči v poli: Barbora Vávrová, Zuzana Simandlová, Tereza Štursová, Viktorie Váňová, Marie Bartošková