0:3
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:12
7. Klára Horčičková, 27. Veronika Mrázková, 31. Lada Logrová, 38. Valentýna Zerzánová - 4. Adéla Mozdřenová, 7. Blanka Gajdošová, 8. Karolína Šimková, 22. Blanka Gajdošová, 32. Nela Sikorová, 32. Blanka Gajdošová, 33. Adéla Feiková, 34. Adéla Feiková, 36. Nela Martiníková, 49. Nela Sikorová, 54. Blanka Gajdošová, 60. Nela Kubalčíková; rozhodčí: Petr Holan - Marek Jeřábek; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 14, Kristýna Čechová 16 - Simona Pytlíková 12; po třetinách: 1:3, 3:6, 0:3;
60:00
střely po 3. třetině: 6:13
střely celkem: 16:42
60:00
Komentář trnéra domácíh (Ondřej Čoček): Na úvod soutěže nás potkal nejtěší možný soupeř. Naše hráčky, věkem ještě dorostenky sice bojovaly, ale na staršího a zklušenějšího soupeře nestačily. Zítra nás čeká další zápas s neméně silným soupeřem a musíme se soustředit na toto utkání. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář hostí (Jan Šebesta): Jsem rád za začátek sezóny a že mohou holky znovu hrát soutěž a hlavně florbal. Pro diváky skvělý juniorský florbal plný gólů, energie a chuti hrát. Nicméně i přesto bylo ve hře hodně nedostatků a důvodu k další tvrdé práci. Tři body paráda a jedeme dál! Děkuji soupeři.
60:00
59:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Kubalčíková, asistoval Blanka Gajdošová (4:12).
59:40
Kubalčíková zakončuje do poloprázdné brány po krásné přihrávce.
57:54
Pokus Zerzánové mířil tzv. "dvacet nad led", ale Pytlíková tuto šanci zneškodnila.
56:46
"Uničovský" nához domácí Majerové vedl pouze ke ztrátě balónu.
55:32
Čechová si teď připsala tři zákroky v rychlém sledu a diváci ji za to ocenili potleskem.
53:31
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
53:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Blanka Gajdošová, asistoval Karolína Sovadinová (4:11).
53:11
Gajdošová nádherně předohila Čechovou a dává další gól do olomoucké branky.
52:33
Pekárková zahrála Horčičkové na housle, ale poté míček odevzdala soupeři.
51:58
Střela Horčičkové končí mimo bránu.
51:13
Zápas se přelévá ze strany na stranu a v poklidu se dohrává.
50:07
Gajdošová to šikovně zkoušela, ale s jejím backhandovým pokusem neuspěla.
48:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Sikorová, asistoval Barbora Mozdřenová (4:10).
48:01
Logrová získala míček, ale pouze za cenu faulu. Na míčku Vítkovice.
47:16
Hlaviznová měla velkou šanci, jenže nedokázala trefit balón tak, jak by potřebovala.
46:15
Nahrávka Gajdošové došla pouze k Ševčíkové, která měla příležitost jít do útoku, ale nakonec z této příležitosti nic nevymyslela.
45:42
Po faulu Hlaviznové budou hrát Vítkovice.
44:43
Feiková prošla olomouckou obranou jak nůž máslem, ale nedokázala zakončit.
44:19
Sovadinová udělala dobrou kličku, ale její střela byla zblokována.
42:23
Střelu Feikové chytá Čechová.
41:24
Domácím se nedaří rozehrát. Vítkovice velice dobře pressují.
38:28
Vyloučen hráč Tereza Dvořáková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
37:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Valentýna Zerzánová, asistoval Klára Horčičková (4:9).
37:11
Zerzánová dává svůj premiérový gól za juniorky a snižuje stav utkání.
36:49
Hlaviznová končí po osobním souboji za mantinelem a vybojovala si faul.
36:25
Střela Horečkové zblokována.
35:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nela Martiníková, asistoval Adéla Feiková (3:9).
35:49
Vítkovické opět v tlaku a Čechová si připisuje jeden save za druhým.
33:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Nela Kubalčíková (3:8).
33:18
Čechová prožívá velmi těžký vstup do utkání a inkasuje první branku
32:11
Timeout FBS Olomouc
32:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Adéla Mozdřenová (3:7).
32:11
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Čechová družstva FBS Olomouc
31:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Blanka Gajdošová, asistoval Tereza Smetanová (3:6).
31:20
31:20
Olomoucké hráčky předvedly neskutečný kiks v obraně a s touto střelou nemohla Hodulíková nic dělat. Vítkovické hráčky jdou do vedení 3:5.
30:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lada Logrová, asistoval Jolana Frommerová (3:4).
30:32
Hodulíková dobře vychytala Sovadinovou.
28:43
Ševčíková to zkusila, ale její pokus skončil zhruba na úrovni basketbalového koše.
26:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Veronika Mrázková, asistoval Valentýna Zerzánová (2:4).
26:08
Mrázková dobře zamířila po nahrávce Zerzánové mezi tři tyče a domácí hráčky snižují na 2:4.
24:28
Hodulíková si připisuje jeden zákrok za druhým. Tentokrát proti Šimkové.
23:19
Hodulíková vychytala dobrou šanci Feikové.
22:25
Horčičková teď prověřila hned dvakrát brankářku hostí, ale ani jednou nedokázala procpat balón za brankovou čáru.
21:43
21:02
Zerzánová teď spálila obrovskou šanci! Minula totiž poloprázdnou bránu.
20:23
Ostravské hráčky už od startu 2. třetiny hrají velice aktivně a nedávají domácím čas na rozehrávku.
17:58
Domácím se opět nedaří přesilovka. Zatím olomoucké doplácí na "pravidlo" nevystřelíš = nedáš gól.
16:51
Vyloučen hráč Nela Martiníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
16:14
Kubalčíková vypíchla míček Hlaviznové a zastavila protiútok domácích. Vítkovice v plném počtu.
15:31
Olomoucké kombinují v pásmu, ale zatím bez střelby.
14:42
Vyloučen hráč Adéla Částečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
13:45
Dobrou střelu Feikové zablokovala olomoucká Čočková.
12:18
Na zemi ocitla Podsedníková, která v souboji utrpěla nejspíše nějaké zranění. Nyní je v péči zdravotníka. Doufáme, že bude hráčka hostů v pořádku.
12:01
V obrovské šanci se ocitla hostující Podsedníková, jenže nedokázala trefit zařízení.
11:31
Mrázková to zkoušela z hranice velkého brankoviště, ale ujel ji balónek.
10:47
Hodulíková svým výhozem hledala Vaculovou, ale bohužel pro domácí neúspěšně.
10:17
Šimková byla v dobré palebné pozici, ale balónek ji sjel z čepele.
07:50
Vítkovice mohly dát již čtvrtý gól, když se na ose objevila osamocená Feiková, ale brankářka Hodulíková dokázala čapnout míček.
07:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Šimková, asistoval Karolína Sovadinová (1:3).
06:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Blanka Gajdošová, asistoval Nela Martiníková (1:2).
06:28
Ostravanky využávají opět přesilovku a je to 1:2.
06:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Klára Horčičková, asistoval Tereza Hlaviznová (1:1).
06:15
Horčičková dokázala procedit balón za záda brankářky Vítkovic a srovnává tak na 1:1.
05:14
Hodulíková neskutečně drží svůj tým!
04:48
Vyloučen hráč Gabriela Vaculová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
04:26
Kubalčíková si vybojovala faul a Vítkovice opět v šesti.
03:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Mozdřenová, asistoval Karolína Šimková (0:1).
03:22
Po střele Adély Mozdřenové od půlící čáry se dostávají Vítkovice do vedení.
02:09
Čočková dobrým vypíchnutím míčku zastavila protiútok Vítkovic a Olomouc se osvobozuje.
01:38
Vyloučen hráč Lucie Majerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
01:28
Vítkovice mají ponechanou výhodu.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí Hlaviznová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holan a Marek Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Adéla Mozdřenová, Tereza Matýsková, Adéla Feiková, Nela Martiníková, Nela Kubalčíková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Kateřina Čočková, Tereza Hlaviznová, Gabriela Vaculová, Veronika Nejedlá, Klára Horčičková