2:0
2:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FbC Sokol Předměřice n/L 5:1
7. Petr Kotlář, 20. Petr Kotlář, 22. Dominik Haž, 31. Petr Kotlář, 32. Ondřej Kubeš - 8. Vojtěch Koudela; rozhodčí: Ondřej Kubelka - David Richter; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Václav Kyslík 24 - Michal Souček 20; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:0;
45:00
44:59
A máme tu konec, díky všem, kdo dočetli tento online a vidíme se v 5 na zimáku. Zdar!
44:06
Už bude konec
43:24
Moudro číslo 4: Zahoď to!!! (zkuste si tipnou, který otec toto řekl)

31:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Lukáš Kvaček (5:1).
30:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Kotlář, asistoval Jan Škola (4:1).
25:15
Krásný únik Dominika Sukupa a útok 2 na 1. poté přišla excelentní přihrávka na Kvačka a opět předměřický brankář předvedl briliantní zákrok.
23:40
Teď jsme viděli nádhernou akci Jaroměře, 5 rychlých přihrávek a málem byl gól, Adam Karel ale zakončil do tyče.
21:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Dominik Haž, asistoval Petr Kotlář (3:1).
20:55
Jan Jirka málem dal góla, nale naštěstí jen málem. Hostující brankář famózně zasáhl.
20:09
Kvaček předvedl tvrdý hit
19:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Kotlář, asistoval Ondřej Kubeš (2:1).
19:05
Bystrým fanouškům určitě neuniklo, že Muller není nejstarší, o pár setin jsou v hale i starší
13:01
Vyloučen hráč Jan Jirka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
12:10
Zatím je to klasicky nahoru dolů
11:42
Edit: Podle ověřeného zdroje (Facebook) a našeho věrného informátora Kejdže je Vít Muller o pár let starší
10:05
Přihrávka před prázdnou bránu bohužel nenašla svého adresáta a prosvištěla přes jaroměřskou útočnou polovinu.
07:56
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Koudela bez asistence (1:1).
07:55
Oprava: nejstarší hráč je Dominik Haž
06:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Kotlář, asistoval Dominik Haž (1:0).
06:22
Vyloučen hráč Petr Hubáček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
06:11
Předměřický únik 2 na golmana se moc nevyvedl, střela padla vedle.
04:40
Nejstarší hráč utkání (Ondřej Kubeš) si šel zkušeně pro faul
03:15
Zápas je velice atraktivní a probíhá ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Jan Bláha, Petr Hubáček, Jan Šťásek, Dominik Trunec, Petr Hlušička