2:2
1:3
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - BLACK ANGELS 3:10
25. Tomáš Kuzma, 26. Aleš Weigner, 42. Ondřej Peterka - 1. Lukáš Sůva, 4. Marek Čejka, 14. Lukáš Sůva, 15. Jan Slosiarik, 20. Filip Penc, 31. Filip Penc, 36. Lukáš Sůva, 49. Lukáš Sůva, 55. Matyáš Metoděj Krahulec, 58. Filip Penc; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 49 - Jan Blaho 37, Václav Beneš 8; po třetinách: 0:5, 2:2, 1:3;
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů Black Angels pana Tučka: Very good game. Totally under our control. A lot of goals for spectators. Thank you, KB liga welcome :-)
60:00
 Komentář k utkání trenéra domácí FAT PIPE Start98 Kunratice pana Tomáše  Matoulka: V naší hře se objevuje stále velký počet chyb, ze kterých se musíme do příštích zápasů poučit. Dnes byl bohužel soupeř v mnoha ohledech lepší. Děkujeme za zápas.
60:00
57:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Penc, asistoval Jakub Kocourek (3:10).
54:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval Vojtěch Koštialik (3:9).
52:12
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Beneš družstva BLACK ANGELS
48:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Karel Urban (3:8).
41:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Ondřej Peterka bez asistence (3:7).
40:00
40:00
39:19
Vyloučen hráč Karel Urban družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
35:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Jan Michálek (2:7).
31:25
Vyloučen hráč Ondřej Auermüller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Penc, asistoval Lukáš Sůva (2:6).
25:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Aleš Weigner, asistoval Ondřej Peterka (2:5).
24:30
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval Albert Kulík (1:5).
20:00
20:00
19:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Penc, asistoval Lukáš Sůva (0:5).
14:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Slosiarik, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (0:4).
13:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Filip Penc (0:3).
03:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka bez asistence (0:2).
00:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Štěpán Kostrhún (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Jakub Kocourek, Karel Urban, Lukáš Sůva, Štěpán Kostrhún, Jakub Hájek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: David Weigner, Ondřej Peterka, David Vondra, Albert Kulík, Aleš Weigner