4:3
2:2
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - SK BIVOJKY LITVÍNOV 10:6
6. Markéta Šťástková, 8. Aneta Navrátilová, 10. Kristýna Střihavková, 18. Berenika Vrzalová, 28. Eliška Vrzalová, 36. Eliška Vrzalová, 40. Markéta Šťástková, 40. Michaela Hrubá, 54. Pavla Lišková, 57. Berenika Vrzalová - 15. Karolína Slavíková, 22. Laura Vytrhlíková, 29. Laura Vytrhlíková, 31. Sára Bartschová, 44. Kristýna Střihavková, 55. Michaela Poštová; rozhodčí: Filip Bollardt - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 23 - Aneta Švátorová 21; po třetinách: 4:1, 4:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Kozlíka: "Dnes jsme místy bojovali sami se sebou. Od momentu, kdy jsme si správně nastavili hlavy, jsme byli s našim výkonem spokojeni. Jsme rádi, že jsme poprvé dokázali odehrát celé utkání na 3 lajny a měli jsme celý zápas relativně pod kontrolou. "
60:00
Komentář hostujícího trenéra Vadima Všetuly "ANO...hráli jsme až od druhé třetiny. Takhle, když budeme hrát SPOLU a týmově, můžeme porazit i postavený STAN před bránou. Loni bychom dali Spartě asi 10, ale tento tým extrěmně vyrosl za rok. Poučení to PŘÍSAHÁme. Zítra od začátku. Díky za běhavý mačík."
60:00
58:50
Tyčka zvoní 2x v krátkém sledu na straně Litvínova.
56:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Pavla Lišková (10:6).
55:29
hra nabídla 15 branek a několik nastřelených tyček. Hráčky obou týmů si vylepšují statisky
54:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Michaela Poštová, asistoval Karolína Slavíková (9:6).
54:28
na gól Sparty Litvínov rychle odpovídá
53:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Pavla Lišková, asistoval Klára Jasanová (9:5).
52:55
brankostroj domácích se zadrhl, hra Sparty je plná nepřesností.
49:35
trenér hostí burcuje své svěřenky do závěrečných 10 minnut utkání
49:31
Diváci tleskají krásné kombinaci Sparty.
45:30
závar před brankou Litvínova končí volným úderem pro Litvínov. Sparta se brání rychlému protiútoku
43:50
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Laura Vytrhlíková (8:5).
43:50
brankářka Sparty předvedla několik pěkných zákroků ale na poslední střelu byla krátká
42:29
utkání sleduje 25 spokojených diváků
41:40
je tu další zranění v řadách hráček Litvínova, ale bez nutnosti ošetření. Hráčka už je na střídačce a pokračuje se dál
40:35
Litvínov začíná aktivně
40:00
40:00
39:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Julie Pecinová (8:4).
39:54
dva slepené góly Sparty v samém závěru druhé třetiny
39:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Markéta Šťástková, asistoval Berenika Vrzalová (7:4).
39:30
pressing Sparty odměněn volným úderem, který končí na brankářce Litvínova
38:17
hraje se nahoru/dolu, diváci jsou na rozdíl od trenérů spokojení
37:32
Diváci tleskají další hezké akci Sparty, a reflexivnímu zákroku Litvínovské brankářky
36:41
Brankářka Litvínova opět podržela svůj tým.
35:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Eliška Vrzalová, asistoval Berenika Vrzalová (6:4).
31:40
Vyloučen hráč Tereza Vaníčková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
31:40
Vyloučena hráčka Litvínova č. 13 na 2 minuty za sekání
30:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová, asistoval Anna Rumlová (5:4).
30:48
hezká střela Litvínova od pravého mantinelu končí v síti
30:00
utkání je ve své polovině, hra se přelévá ze strany na stranu.
28:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Tereza Vaníčková (5:3).
27:56
25:22
Hra se vyrovnává, šance jsou na obou stranách
21:37
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Karolína Slavíková (4:2).
20:50
Sparta se zatím úspěšně brání, Litvínov kombinuje na polovině Sparty
20:00
20:00
19:53
Vyloučen hráč Klára Jasanová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
19:53
Vyloučena hráčka Sparty na 2 minuty na blokování florbalky
19:20
nebezpečný průnik Litvínova, končí střelou do brankářky Sparty
18:18
Litvínov se na chvíli usadil na polovině Sparty, ale míče končí za mantinelem. Rozehrávat bude Sparta
17:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Berenika Vrzalová bez asistence (4:1).
17:04
Litvínov ztrácí míček při rozehrávce a je tu gól Sparty
15:36
Nebezpečná střela Litvínova, končí těsně vedle. Hra se nám v závěru první třetiny vyrovnává.
14:56
Zraněná hráčka je již na střídačce hostí a hra opět pokrčuje.
14:54
Hráčka Litvínova č. 26 je ošetřována na hrací ploše. Vypadá to na zranění kolena. Hra je nyní na chvíli přerušena.

14:00
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Michaela Poštová (3:1).