3:1
3:4
- : -

Kralupy Wolves - Panthers Praha 8:7
7. Jan Řehák, 8. Jan Řehák, 37. Adam Kozel, 37. Kristián Malík, 40. Kristián Malík, 45. Petr Husťák, 50. Jan Řehák, 59. Petr Husťák - 8. David Kolář, 19. Patrik Míka, 23. Tomáš Mánek, 41. Marco Lombino, 55. David Kolář, 56. Pavel Daněk, 57. Marco Lombino; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 5:2; využití: 2:3; diváků: 58; zásahy brankářů: David Kozel ? - Jan Slavata ?, Jan Slavata ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:4;
60:00
59:59
Konec utkání. Obrovský potlesk pro oba dva týmy. Nakonec bylo největší štěstí na straně Kralupských Vlků, a kluci tak postupují do dalšího kola poháru. Nádherný zápas. Moc děkujeme i divákům za úžasnou atmosféru. Vidíme se brzy!!!!
59:59
Celkové střely na branku 29:28 pro Kralupy.
59:59
Komentář trenéra Panthers: Neodehráli jsme dobré utkání, které jsme doslova domácím darovali. Gratulujeme soupeři k zaslouženému postupu do dalšího kola. Děkujeme domácím fanouškům za dobrou atmosféru a pořadatelům za dobrý servis. Našim fanouškům se omlouváme za špatný výkon.
59:59
Komentář trenéra Kralup: Děkujeme hráčům z Panthers za skvělý zápas. Naši kluci podali heroický výkon. Zaslouženě postupují do dalšího kola. Diváci vytvořili suprovou atmosféru a byli naším dalším hráčem v poli. Pantherům přejeme šťastnou cestu domů.
58:48
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Filip Janouch (8:7).
58:48
Nelze ani popsat, co se tady teď děje. Stav utkání 8:7 pro Kralupy. Poslední minuta dokonce.
56:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino bez asistence (7:7).
55:35
Timeout Kralupy Wolves
55:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Marco Lombino (7:6).
55:35
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Slavata družstva Panthers Praha
54:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Marco Lombino (7:5).
54:23
Panteři bez brankaře.
54:09
Malík zkoušel z levého rohu. Přestřelil, ale střela pecková.
53:32
47 v červeném krásná střela z půlky. Míček letěl mimo branku. Napínavý zápas. Diváci fandí o sto šest!!
52:57
Kralupy se drží. Praha zatím nevyužila přesilovky. A Kučera je zpátky na hřišti. Vlci jsou komplet.
51:10
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:10
Bude se vylučovat opět na bílé straně. Kučera dvě minuty za nedovolené vrážení.
50:48
Posledních deset minut utkání. Deset minut pro Panthery, aby dorovnali skóre.
49:27
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Řehák, asistoval Filip Janouch (7:4).
49:26
Hattrick pro domácího Honzu Řeháka. Kralupy vedou o tři branky.
48:04
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:04
Máme tu další vyloučení. A to na straně Panthers. Kapitán červených 28 jde na trestnou. Kralupy budou hrát přesilovku.
46:27
Pěkná střela Pantherů. Blokovaná, nad brankou. Praha útočí na branku Kozla. Ale David podržel.
46:01
Parádní akce Davida Kozla. Další štěstí na straně Vlků v bílém.
44:03
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Vladislav Kučera (6:4).
43:52
První přesilovku Kralupy zatím nevyužili. Praha bude za chvíli komplet. Škoda pro Vlky. Goooooolllllllllllll. Dvě vteřiny před nástupem Krůšky ještě Husťa využil a s pomocí Kučery zvyšují na 6:4. Paráda.
42:05
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
42:05
Další vyloučení. Tentokrát hráč s číslem 5 Panthers za sekání.
41:11
Panteři hned do začátku tvrdě a je z toho gól. Kralupy stále ve vedení o jednu branku.
40:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Pavel Daněk (5:4).
40:01
Třetí část zápasu začala. Stav 5:3 pro Kralupy. Jak jsme viděli, během chvíle se může skóre obrátit. Držme palce oběma týmům. Na buly Manek v bílém a Kolář v červeném.
40:00
40:00
39:59
Konec druhé třetiny a hráči opět odcházejí odpočívat. Viděli jsme krásné šance, jak na straně Kralup, tak i Panthers Praha.
39:59
Střely na branku 8:7 tentokrát pro Panthers Praha.
39:59
A máme tady vyhlášení soutěže. Jedním z výherců je hráč našeho béčka Černoch:)
39:30
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Petr Husťák (5:3).
39:22
Goooooool. Kristián Malík parádní akce s Peťou Husťáčkem.
38:33
Diváci perfektně fandí. Atmosféra je úžasná. A Kralupy další parádní akce před brankou Pantherů.
37:10
Zápas se během chvíle otočil a máme tu 4:3 pro Kralupy. Kristián Malík svým prvním gólem pomohl Kralupům k vedení.
36:55
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Milan Kocián (4:3).
36:02
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Jakub Manek (3:3).
35:04
Mantinely padají. Koci je na zemi. Rozehrávka z rohu a Kralupy na míčku. Řehy krásná střela, ale mimo branku. Až Kozlovi se za pomocí Manka povedlo srovnat na 3:3....
34:21
71 v červeném další atak na Kralupskou branku. Domácí jsou v plném počtu. Dneska tu máme již několikáté vyloučení. Slyšíme hokejky.
33:45
Suk i přes oslabení v pěkné šanci. Praha má pod kontrolou.
32:14
Vyloučen hráč Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za zdržování hry.
32:13
Slyšíme hokejky a bude se vylučovat. Kralupy budou hrát ve 4.
29:50
Půlka utkáni za námi. Stav stále 3:2. Kůča něco zkoušel, ale míček mu sebrali. Červená 22 další pěknou střelou ohrozila branku Kozla. A to samé hráč s číslem 25 z Panthers Praha.
27:58
Na míčku Panteři. Husťák zkusil, ale byl blokovaný. Hra se začíná vyostřovat. David Kozel pecka akce, podržel kluky z Kralup.
27:44
Máme tu 58 diváku. Děkujeme:)
26:21
73 v červeném z půlky. Kralupy obrací a jdou na branku Panthers. Slyšíme píšťalku a bude se rozehrávat z rohu.
24:57
Kralupy se snaží vyrovnat. Tlak je velký, ale nedaří se. Viděli jsme pěknou střelu Adama Kozla, Kuby Manka i Milana Kociána.
22:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Jiří Krůšek (2:3).
22:58
Pár vteřin předtím než nastoupil Adam Kozel zpátky na hřiště se povedlo Pantherům změnit stav na 3:2 pro Prahu.
22:30
I přesto, že Kralupy hrají v oslabení jsme viděli několik nádherných akcí před brankou Panthers.
21:02
Vyloučen hráč Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za opakované přestupky.
21:02
První střela Pantherů z půlky. Hráč s číslem 41 našel místo a rovnou na branku Kralup. Bylo to opět velkě štěstí. Bohužel tu máme další vyloučení kapitána Kralup.
20:01
A jsme tu zpátky. Začínáme na středu - buly. 81 v bílém proti 60 v červeném.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku 12:9 pro domácí Vlky.
19:31
Nic není rozhodnuto. Kozel v pozoru, Panteři tlačí. Kralupy se ale nenechají a každou střelu se snaží Panterům vrátit. Konec první třetiny před námi a hráči si jdou odpočinout do šatny.....Za chvíli se vidíme:)
18:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Petr Škoda (2:2).
18:26
Máme tu vyrovnáno. Kapitán Patrik Míka za asistence Škody vsítil branku a je vyrovnáno.
18:05
Kralupy perfektní obrana. Peťa se za chvíli vrací. I přes to, že Vlci hrají v oslabení, střely na branku Panthers zkouší.
16:29
Vyloučen hráč Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za opakované přestupky.
16:03
Kralupy útočí na branku červených. Suk zkusil z půlky, brankař Panthers má. Husťa si jde odpočinout na dvě minutky. Panthers hrají přesilovku.
15:00
Krásná střela Daňka až z půlky. Vypadalo to, že to bude branka, ale tentokrát stálo štěstí na straně Kralup.
14:41
Další krásná střela Malíka. Blokovaná a bude se rozehrávat z rohu.
13:38
Hráč číslo 7 v červeném dresu leží na zemi. Je potřeba zdravotníka. Ale vypadá, že je vše v pořádku.
11:26
Hala se nám pěkně plní a zápas začíná být dost napínavý. Vidíme tu perfektní hru obou týmů. Krásné šance na branky, ale brankaři si svoje hlídají. Malík zkusil další střelou atakovat branku Panthers, ale štěstí stálo při červených.
09:49
Během pár minut nám tady padly celkem tři góly. Dokonce si zaasistoval i Kralupský brankař. Stav zatím 2:1 pro Kralupy, ale i to se může během chvíle změnit. Na dvě minutky se k nám posadil Kristián Malík za opakované přestupky....Jedeme dál...
07:49
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Řehák, asistoval David Kozel (2:1).
07:27
06:53
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Řehák, asistoval Jakub Brož (1:0).
05:59
Vyloučen hráč Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za opakované přestupky.
05:59
Kůča si vyběhl z obranného postu a zkoušel něco před brankou Hostí. Panteři ale v pozoru a nic z toho nebylo. Další střela Kralupských Vlků. Stále nic. Hráči v červených dresech útočí na branku Vlků a je z toho vyloučení.
03:21
Akce Adama Kozla zleva, jak mu to jde. Ale pražský brankář střelu má. Hra je zatím svižná. Stav stále 0:0.
01:33
Na míčku většinou hráči v červeném. Ale padla i první střela Kralup Peti Husťáka. Pěkná šance, ale bez golu. Oba brankaři mají zatím vše pod kontrolou.
00:20
První střela kapitána Panthers. Mimo branku.
00:01
Vítáme vás na dnešním zápase Poháru Českého florbalu v Kralupech nad Vltavou. Domácím týmem je Kralupy Wolves, který si dnes zahraje proti pražskému týmu Panthers Praha. Nechme se překvapit, kdo se stane dnešním vítězem a postoupí do dalšího kola Poháru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Pavel Daněk, Patrik Míka, Petr Škoda, David Kolář, Marco Lombino
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Adam Kozel, Jan Řehák, Jakub Manek