1:1
0:0
- : -

Banes Florbal Soběslav - FbC Aligators 3:4
9. Táňa Pospíšilová, 12. Monika Hrnečková, 16. Markéta Kabešová - 3. Pavla Buráňová, 8. Sabina Mátlová, 12. Anna Hanusová, 25. Petra Ondráčková; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 4, Eliška Hnojnová 5 - Barbora Sadílková 13; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:0;
45:00
komentář trenéra hostí Jana Komínka: Utrápený boj, mám pocit, že sem vylezl z pod vlaku a stále eště nevím esi žiju. Vím, že to pro holky nebylo lehké, cesta nám dala zabrat, ale i tak musíme příště hrát jinak, lépe. Soupeř byl kvalitní a hodně nepřijemný. Přeju nám všem hezkou cestu domů a díky všem za účast.

45:00
komentář asistenta trenéra domácích Martina Bělohlava: Bylo to vyrovnané utkání, ve kterém byl soupeř úspěšnější v koncovce. Gratulujeme k postupu a přejeme úspěchy v dalších kolech.
24:25
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková bez asistence (3:4).
18:53
Vyloučen hráč Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
15:25
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová bez asistence (3:3).
15:00
15:00
14:59
szřely na bránu: domácí: 2, hosté: 4
11:47
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Anna Hanusová bez asistence (2:3).
11:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Amálie Šťastná (2:2).
08:58
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Pospíšilová, asistoval Kateřina Vojtová (1:2).
07:56
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Petra Ondráčková (0:2).
02:02
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavla Buráňová, asistoval Petra Drápalová (0:1).
01:31
Vyloučen hráč Lucie Vacková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za opakované přestupky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Anna Hanusová, Martina Horáková, Petra Ondráčková, Sabina Mátlová, Veronika Králová
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Valentýna Stachová, Amálie Šťastná, Lucie Vacková, Markéta Kabešová, Terezie Jireková