1:1
2:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:4
1. Štěpán Kouřil, 19. Ondřej Valeš, 21. Štěpán Kouřil, 46. Štěpán Kouřil, 59. Ondřej Valeš - 27. Nikolas Zouhar, 41. Martin Noháček, 47. Martin Noháček, 58. Michal Rada; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Daniel Hampl 22 - Radek Korba 19; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:3;
60:00
Střely hostí: 12 (26 celkem)
60:00
Střely domácí: 7 (24)
60:00
Máme za sebou velmi atraktivní utkání, které se mohlo převrátit na kteroukoliv stranu. Zítra se na vás budeme znovu těšit, kdy Gullivers přivítají Zlín.
60:00
Komentář trenéra domácích: Do utkání jsme vstoupili s dobrým nasazením, který jsme proměnili i v golové šance a mohlo to být i o víc než dvě branky. Celkově sme zvládli obrannou hru a až na pár chyb jsme odehráli dobrý zápas. Děkujeme soupeři na utkání a těšíme se na odvetu.
60:00
Komentář trenéra hostí: Těžký a kvalitní zápas. Soupeř byl lepší první polovinu, my druhou. Soupeř dal ve svojí polovině o jeden gól víc. Hrajeme teď prakticky bez koučingu - nemám hlas - ještě jsme to nikdy nezkoušeli, tak si na to musíme malinko zvyknout...
60:00
59:55
KONRÁD UBRÁNIL ODKRYTOU BRÁNU A GULLS VÍTĚZÍ!
59:20
hostí v šesti! Velký závěr je tady
58:53
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Radek Novotný (5:4).
58:52
Gulliveři dávájí pátý gol a při ovacích si můžou poslechnout song Né pětku neee
57:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Rada, asistoval Martin Umlášek (4:4).
57:38
Po standartce přichází střela obránce hostích. Poprvé od začátku utkání je vyrovnáno
56:30
Synek se prokličkoval až na brankoviště, kde byl tvrdě zastaven obránci hostích. Krásná akce!
47:00
Superligový zákrok Hampla! Tohle by měl někdo natáčet!
46:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Noháček, asistoval Martin Umlášek (4:3).
46:48
Rychle odpovídá Noháček
45:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Ondřej Kos (4:2).
45:26
Hattrick proti Hattricku. Tato krásná hokejová teč Kouřila před brankou znamená další navýšení vedení Gulls!
44:36
Jakobych slyšel z tribun: ´´POLZER NA HRAD!´´ Jeho kličandy alá ´´pocem, kam deš´´ mu skvěle vychází
43:13
Patrik Synek a míč - to je dokonalá symbioza!!!!
41:50
Konrád trefuje tyč!
40:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Noháček, asistoval Lukáš Jelínek (3:2).
40:00
Druhá třetina byla velmi silová záležitost. Souboje kam se podíváš. Uvidíme vývoj ve třetí třetině.
40:00
38:30
Hampl teď vychytal pokus hostujících útočníků a následně i svého obránce. Taktiku přesně neznám, zřejmě ho chtěl Novotný Hampla udržet v kondici a připravenosti
37:20
Kos je neustále v bojích o míč. Jeho urputný boj zaručuje obdiv fanoušků
36:00
Střídání Novotného museli snad tleskat i hostující fanoušci. Parádní výkon!
34:20
Musil to teď odbránil na jedničku!
33:50
Karpíškova přihrávka nenašla správného adresáta. Přesněji byl kontaktovaný hráč Synek nedostupný
29:18
Jsou to nervy! Oba tými mají velké šnce na skorování! Oba brankáři se dnes nejspíše dobře vyspali
27:22
Vyloučen hráč Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:22
Nejprve zbytečné nesportovní chování hostích, následně faul Gulliverů na dvě minuty. Uvídíme, který tým si lépe natrénoval hru 4 na 4
27:00
Vyloučen hráč Martin Umlášek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
26:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Matěj Bednář (3:1).
24:00
Po chybě Dokládala musel brankovou příležitost hasit Hampl. Ten však jakožto věrný hlídač dále nechává své vrata zavřená
22:20
Začíná nám tu lehký nešvar... Zápas se rychle začíná přiostřovat. Naštěstí je Soják pevný jako skála!
20:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Michal Konrád (3:0).
20:43
Díky výborné cloně brankář Hattricku nezazanamenal krásný nahazovák Kouřila. Máme tu gol na 3:0
20:00
20:00
Střely domácí: 12
20:00
Střely hosté: 5
20:00
V první třetině jsme viděli mnoho velmi zajímavých šancí. Zápas je velmi vyrovnaný. Uvídíme co se stane v další třetině
20:00
18:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Martin Karpíšek (2:0).
18:52
Valeš si teď namazal brankáře na chleba a posílá Gullivers do dvou brankového náskoku