1:3
0:5
- : -

Florbal Ústí - FbŠ Bohemians 2:9
11. Lucie Špírková, 25. Lucie Zavadilová - 15. Natálie Bartošová, 22. Gabriela Vaníčková, 23. Kateřina Strnadová, 26. Simona Pálková, 32. Kristýna Dvořáková, 32. Karolína Mezerová, 41. Gabriela Vaníčková, 42. Veronika Štajnerová, 43. Veronika Mandíková; rozhodčí: David Vosála - Josef Kubát; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Martina Zajícová ? - Karolína Červová ?, Monika Benková ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:5;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra domácího týmu, Michala Wildhabera: Soupeř nám dnes ukázal prostory pro zlepšení. My jsme předvedli velmi kvalitní výkon v prvních dvou třetinách, ve kterých nám chyběla větší kvalita směrem dopředu. Poslední dějství již bylo hodně na morál a Klokanky demostrovaly svou lepší fyzickou připravenost. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za příjemnou atmosféru.
44:59
Komentář trenérky hostů: "Dlouho nám trvalo, než jsme se dostaly do tempa, kterým bychom chtěly hrát. Třetí třetina už vypadala podle našich představ, tak doufám, že si to přeneseme do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za férový zápas."
44:27
Vyloučen hráč Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
42:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková bez asistence (2:9).
41:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Karolína Mezerová (2:8).
40:14
Timeout Florbal Ústí
40:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Veronika Štajnerová (2:7).
39:35
31:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Kateřina Fousová (2:6).
31:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Dvořáková, asistoval Natálie Bartošová (2:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Monika Benková družstva FbŠ Bohemians
30:00
30:00
29:59
Střely po 2. třetině: Ústí: 6 (11)  Bohemians: 9 (17)
27:02
Vyloučen hráč Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
25:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Simona Pálková, asistoval Klára Minářová (2:4).
24:45
Vyloučen hráč Kateřina Fousová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
24:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Zavadilová, asistoval Natálie Neumanová (2:3).
22:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Simona Pálková (1:3).
21:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Simona Pálková (1:2).
15:00
15:00
14:59
Střely po 1. třetině: Ústí: 5  Bohemians: 8
14:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Natálie Bartošová, asistoval Veronika Mandíková (1:1).
10:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Špírková, asistoval Eliška Janurová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Kateřina Fousová, Veronika Štajnerová, Klára Minářová, Karolína Mezerová
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Kateřina Šímová, Natálie Neumanová, Petra Bratschaedlová, Lucie Zavadilová, Adéla Kubíková