2:1
1:1
- : -

Bulldogs Brno - PANTHERS OTROKOVICE 5:2
5. Petr Šubrt, 13. Petr Vaverčák, 31. Petr Šubrt, 32. Martin Svatoň, 48. Martin Svatoň - 25. Vladislav Šeďa, 47. Jan Hrtús; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Matěj Faltus 19 - Filip Doležal 16; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:1;
60:03
Komentář trenéra Bulldogs Brno Miroslava Vybírala: "Jsem rád, že jsem dnes odehráli velmi kvalitní utkání, ve kterém jsme určovali tempo hry a udělali minimum chyb. Do dalšího utkání potřebujeme zlepšit "to nejdůležitější". co je v tomto sportu.
60:03
Komentář trenéra Bulldogs Brno Miroslava Vybírala: "Rád bych pochválil mé hráče, kteří koncentrovaným A maximálním výkonem si šli pro dnešní vítězství. Teď si jdeme odpočinout a připravit se na další těžká utkání! Děkuji soupeři za utkání! AVÉ BULLS :)".
60:02
Komentář trenéra PANTHERS Otrokovice: "Dneska to bylo oproti minulému týdnu o něco lepší, ale v 10 lidech se tato liga nedá uhrát. Doléčíme rýmečky a natažené svalíky a v dalším kole se ukážeme v jiném světle. Soupeři gratulujeme ke třem bodům.".
60:01
Celkový počet střel v utkání: Bulls - 21, Otrokovice - 21.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Bulls - 6, Otrokovice - 6.
60:00
58:56
Kros skrz obranu a střela z první. Otrokovice si to dokáží připravit, ale koncovku nechali ještě v buse.
58:29
Nervy to budou až do konce.
58:28
Vyloučen hráč Jakub Vitek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
58:15
Zajíčkův centr skončil tak půl metru od prázdné kasy.
57:40
Domácí bojují jako o život. To je drama jako z akčního filmu.
57:00
Doležal životním skokem zachránil akci.
56:45
Domácí se osvobozují a ještě budou rozehrávat.
56:05
Hosté to zkoušejí od time outu v šesti.
55:52
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
55:37
Hostujícím hráčům dnes moc nesedí povrch, protože spíš střílí na mantinel.
55:11
Vyloučen hráč Tobiáš Keznikl družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
54:17
Vaverčák jen lehce protečoval na Svatoňe. Jeho rychlá klička skončila na konečcích prstů Doležala. Krása sama o sobě a ještě pro diváka.
53:55
Zemánkův pokus lapil Doležal na poslední chvíli.
53:17
Před Ondrůškem zívala prázdná branka. Tohle nedat to chce kumšt.
52:25
Domácím v obraně prošli dva krosy. No ze zablokováné střely šel do úniku Švábík. Toho vychytal Doležal a polapal i dorážky Zemánka a Vágnera.
50:42
Celá hala potleskem doprovázela bránící čtveřici domácích na střídačku, protože skoro minutu a půl drželi míček.
50:19
Zemánek si zahrával s ohněm před Faltusem, ale stihl to zachránit.
49:45
Domácí ukrajují důležité vteřinky z oslabení v útočném rohu.
49:30
Hosté rychle rozehráli standarku, ale jak rychle začali, tak taky skončili.
48:52
Svozil zatáhl za záchranou brzdu. No a tak jde sedět.
48:51
Vyloučen hráč Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
48:00
Utkání má najednou nový náboj. To se trenéři ještě spotí a budou mít další vrásky na čele.
47:08
Svatoňova tvrdá střela zapadla až za záda hostujícího gólmana.
47:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Svatoň, asistoval Tadeáš Svozil (5:2).
46:36
Hrtús to trefil neskutečně. Jen to zazvonilo.
46:35
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Jakub Nevařil (4:2).
46:30
K nepřízní domácích se jde do oslabení.
46:05
Vyloučen hráč Radim Švábík družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi.
45:45
Svozil už se na to nemohl koukat. Natáhl od modré, ale pouze do prvního bloku.
44:05
Šubrt vyslal Svobodu na steč. No hostující gólman se ani nepohl a Svoboda nic nevymyslel. Takže máme skóre stejné a tohle byla první vážná akce.
42:00
Další minuta za námi. Domácí se dostali na útočnou polovinu, ale gólmana hostí neohrozili.
41:00
V první minutě se nestalo nic závazného. Takže není moc o čem psát.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Bulls - 10, Otrokovice - 6.
40:00
39:22
Štourač je velice aktivní při hře dopředu. To co dokáže vymotat je neskutečné, ale ostatní spoluhráči mu moc nepomáhají.
38:45
Domácí roztočili kolotoč jako zastara. No to bylo krásné, ale gól nikde.
37:45
Press domácích přináší tížené ovoce. To je neuvěřitelné, jak se jim daří získávat míčky.
36:49
Utkání má stále náboj, jakoby teprve začalo. To je neskutečné Horste.
35:43
Svozil se Svatoňem sehráli už zajetý signál. Druhý jmenovaný se dostane ke střele, ale zase vedle. Ještě nemají seřízená mířidla.
34:22
Rychlá kombinace domácích končí na zadním mantinelu. Zajíček je zatím jen nahrávač, tak to netrefil no.
32:49
Veselovský zabojoval a vybojoval míček u střídačky hostí. No potom zkusil na Karase bekhend, ale to už zblokovala hostující obrana.
31:53
Vaverčák pohotově z poza kasy našel na ose volného Svatoňe. Ten už měl velice lehkou práci.
31:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Svatoň, asistoval Petr Vaverčák (4:1).
31:10
Další ze zajívamých hostujících rozehrávek. V repertoáru jich mají velice mnoho. Z toho by se někdo mohl inspirovat.
30:45
Po Mazáčově ráně od modré se musel Doležal rychle otáčet v brankovišti.
30:06
Šubrt ve výhodě dává další branku po kombinaci se Zajíčkem.
30:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Šubrt, asistoval Petr Zajíček (3:1).
29:45
Hosté sehráli signál, ale ten přerušil faul na Faltuse. Velice zajímavé řešení standartky.
29:13
Po Švábíkově ztrátě nebezpečná střela od hostí. Faltus všechno má.
28:30
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou. Diváci si musí připadat jako na tenise.
27:41
Domácí už zvedali ruce nad hlavu, ale rozhodčí jim ukončuje radost. Šubrt se dopustil faulu dříve než míček přešel brankovou čáru.
26:40
Vaverčák byl opět na dobrém místě v pravý čas, ale obránce mu nedovolil skórovat.
26:25
Jeden z domácích se proletěl vzduchem jako u hokejového bodyčku.
25:30
Svoboda lehce tečoval střelu Zajíčka. No nebyl daleko od gólu.
24:19
Šeďa využil standartku z nebezpečné pozice a zadělává tu na drama.
24:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vladislav Šeďa, asistoval Jakub Ondrůšek (2:1).
23:20
Svozil vytloukl blok jako ve volejbale a Otrokovice z protiútoku prověřili Faltuse dvouma střelama.
22:38
Svoboda hledal centrem Šubrta, ale toho v rychlosti zradila technika u zpracování.
22:04
Vaverčák se Svatoňem vybojovali míček. Druhý jmenovaný potom orazítkoval břevno. Doležalovi zvoní ještě teď v uších.
21:35
Otrokovický obránce vystřelil, ale trefil pouze jednoho z vlastních řad a Faltus nemusel zasahovat.
21:00
Vitkovu střelu chytá Doležal a uklidňuje situaci.
20:25
Otrokovice zakládají postupný útok, ale ten na ose útočného pásma končí nepřesností.
20:01
Buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Bulls - 5, Otrokovice - 9.
20:00
17:06
Faltus sklízí potlesk hlediště. Tohle byl výstavní zákrok.
16:34
Tango v rohu vyhrál Vaverčák, protože byl faulován.
15:41
Svozil to zkusil od modré. No maximálně, tak do druhého patra se trefil.
15:16
Faltus opět podržel svůj tým. Ten má formu jako hrom.
14:45
Vaverčák byl za obranou a Švábík ho krásně našel. No potom to pěkně zazdil a předržel, takže z akce gólové nebylo nic.
14:13
Po delší době zase práce pro Faltuse. Ten pohotově vyráží do rohu.
13:45
Bulldogs velice účinně napadají a daří se jim získávat míčky.
12:49
Vaverčák se nejrychleji zorientoval na brankovišti a zvyšuje skóre.
12:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Radim Švábík (2:0).
12:42
Před Šubrtem zívala prázdná kasa, ale míček nechal za sebou. Tož to je škoda.
12:13
Svoboda si chtěl přivlastnit soupeřovu hůl. To je zakázané a tak hrají hosté.
11:20
Hostujících nedojelo mnoho. Tak snad nastolené tempo utkání a soubojů vydrží.
10:10
Mazáč hledal Vaverčákem, který se schovával za bukem. No z vojele to trefil krásně, ale Kahoun drží hosty.
09:50
Domácí mají krátkou přesilovku. Tak uvidíme co vymyslí.
09:15
Vitek jako poslední ztratil míček a Faltus se musel mít na pozoru.
08:41
Zukal a jeho kumpáni motají hostující čtveřici, ale do gólovky se ne a ne dostat.
08:14
Vaverčák vybojoval míček a Nerušilovi nezbylo nic jiného než faulovat.
08:13
Vyloučen hráč Kryštof Nerušil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
07:42
Vyloučen hráč Michal Veselovský družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
07:30
Po nenápadné střele Veselovského zasahuje hostující gólman.
06:50
Svoboda si povodil obrácne Otrokovic a nastřádal důležité vteřinky z oslabení.
05:50
Zatím to není moc úspěšná Otrokovická přesilovka. Jen si nahrávají okolo domácího bloku.
05:00
Záhy po otevření gólového účtu utkání se zapisuje i první vyloučený.
04:59
Vyloučen hráč Tobiáš Keznikl družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
04:55
Šubrt přesnou střelou na bližší tyč otevírá skóre utkání.
04:54
04:05
Rychlá akce hostí. Jeden kros, střela a dorážka. No Faltus má všechno, kluk jeden.
03:20
Kalina nejdříve zblokoval střelu Vágnera. Potom se snažil dorážet, ale obránce mu v tom zabránil.
02:45
Trochu tišší úsek hry. Domácí kontrolují míček a Otrokovice pouze stojí v obranném postavení a čekají.
01:15
Sehraný signál na standarku domácích zakončoval Keznikl. No míček tam málem doskákal, ale první úspěšný zákrok má hostující góloš.
01:00
Utkání začíná velice ostře. Hodně soubojů a hra je nahoru dolů. Určitě se máme na co těšit.
00:22
Hosté se po zisku míčku snažili poprvé ohrozit Faltuse. Ten zatím zasahovat nemusel.
00:01
Uvodní buly byla veliká tlačenice, ale úspěšnější byli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Filip Doležal; hráči v poli: Lukáš Mrňka, Ondřej Kahoun, Vladislav Šeďa, Jan Hrtús, Tomáš Brázdil
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Adam Zukal, Jakub Vitek, Petr Zajíček, Jan Svoboda, Petr Šubrt
00:00
Dovolte mi přivítat všechny čtenáře u online přenosu kvalifikace CE soutěže juniorů mezi Bulldogs Brno a PANTHERS Otrokovice.