2:1
1:1
- : -

Shooters Beta - FBK Spartak Hluk 4:2
13. Paulína Kotlářová, 17. Radka Fritzová, 26. Kateřina Kalivodová, 37. Barbora Hnátková - 20. Simona Krchňáčková, 32. Denisa Šobáňová; rozhodčí: Jan Kovařík - Dominik Papp; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petra Kaiserová ? - Kristýna Manová ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1;
39:00
36:36
Timeout FBK Spartak Hluk
36:36
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #3 Barbora Hnátková, asistoval #6 Kateřina Kalivodová (4:2).
31:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Denisa Šobáňová bez asistence (3:2).
26:00
26:00
25:17
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #6 Kateřina Kalivodová, asistoval #4 Kristýna Brožová (3:1).
19:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Simona Krchňáčková, asistoval #98 Dominika Komárková (2:1).
16:30
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #8 Radka Fritzová, asistoval #2 Hana Kolková (2:0).
13:00
13:00
12:16
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #12 Paulína Kotlářová, asistoval #21 Eliška Židlická (1:0).
06:34
Vyloučen hráč #99 Edita Šůstková družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kovařík a Dominik Papp.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Kristýna Manová; hráči v poli: Nikol Šůstková, Simona Krchňáčková, Denisa Šobáňová, Dominika Komárková, Edita Šůstková