0:1
1:3
- : -

FBK Spartak Hluk - FBŠ Hattrick Brno 1:4
32. Monika Náhlíková - 19. Nataly Asfourová, 31. Petra Prouzová, 35. Veronika Praxová, 36. Vanda Fidrmucová; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Kristýna Manová ? - Melisa Poláčková ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:3;
39:00
35:39
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #16 Vanda Fidrmucová, asistoval #76 Veronika Praxová (1:4).
34:08
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #76 Veronika Praxová, asistoval #70 Nataly Asfourová (1:3).
31:09
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Monika Náhlíková, asistoval #55 Kristýna Manová (1:2).
30:54
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #71 Petra Prouzová bez asistence (0:2).
26:00
26:00
24:43
Vyloučen hráč #23 Zuzana Wilczek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:18
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #70 Nataly Asfourová, asistoval #76 Veronika Praxová (0:1).
13:00
13:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno:
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Kristýna Manová; hráči v poli: Frederika Klčová, Veronika Sedlářová, Denisa Šobáňová, Dominika Komárková, Monika Náhlíková