2:5
2:3
- : -

FBŠ Všestary - Florbal Náchod 4:11
31. Roman Dostál, 36. František Lahučký, 57. Daniel Moravec, 57. František Lahučký - 5. David Cejnar, 16. Lukáš Rázl, 16. Jan Čečetka, 22. David Cejnar, 29. Ondřej Bachtík, 32. Matěj Mikšovský, 33. Ondřej Bachtík, 36. Matěj Mikšovský, 44. Matěj Mikšovský, 50. Jan Čečetka, 58. Ondřej Bachtík; rozhodčí: Jitka Romančáková - Filip Neumann; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jaromír Žák -1, Jaromír Žák 5, Vojtěch Kuča 0 - Vlastimil Skalický 25; po třetinách: 0:3, 2:5, 2:3;
60:00
Komentář treníéra hostí Tomáše Třešňáka: Do utkání jsme dobře vstoupili, což nám hodně pomohlo. Soupeři jsme dovolili pouze pár závarů před brankou a zaslouženě jsme dokráčeli k výhře a postupu. Velkým vykřičníkem je množství vyloučení a chvilkové výpadky v naší hře. Musíme na chybách zapracovat protože nás už v neděli čeká další ligové kolo s Mukařovem. Díky soupeři za utkání a hodně štěstí do ligy!
60:00
Komentář trenéra domacích Jana Freiberga:"Bohužel jsme do zápasu vstoupili nenamotivovaní a to nás stálo první třetinu. Od druhé třetiny jsme začali více otvírat hru a přineslo to více šancí, ale na druhou stranu jsme propadali vzadu. Třetí třetina byla z naši strany nejlepší. Chtěl bych moc poděkovat klukům za celou jízdu pohárem a také našim výborným fanouškum. Soupři přeji mnoho štěstí do dalšího kola a šťastnou cestu domů."
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 12:5.
58:48
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva Florbal Náchod na 2 minuty za sekání.
57:47
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Macháček (4:11).
56:55
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Rudolf Klouček (4:10).
56:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Daniel Moravec, asistoval Miloš Macháček (3:10).
50:53
Trestné střílení družstva Florbal Náchod neproměnil Jan Čečetka.
49:39
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Ondřej Macháček (2:10).
49:18
Náchod v plném počtu.
47:18
Vyloučen hráč Ondřej Macháček družstva Florbal Náchod na 2 minuty za hra rukou.
44:34
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:58
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Jonáš Mědílek (2:9).
41:56
Vyloučen hráč Ondřej Bureš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině 13:11
35:41
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval David Cejnar (2:8).
35:00
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký z trestného střílení (2:7).
33:11
Vyloučen hráč Adam Středa družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:55
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Jonáš Mědílek (1:7).
31:51
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Středa (1:6).
30:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval František Lahučký (1:5).
30:12
Nedáš, dostaneš. Náchod 2 na Žáka a nedokázal proměnit a Všestary z brejku dávají gól!
28:40
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Matěj Hnízdil (0:5).
25:18
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
21:52
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Matěj Mikšovský (0:4).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině 4:11
15:28
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jan Čečetka z trestného střílení (0:3).
15:28
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Kuča družstva FBŠ Všestary
15:28
Střídání brankáře. Nový brankář Jaromír Žák družstva FBŠ Všestary
15:04
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Václav Grulich (0:2).
09:00
Náchod začíná kombinovat a má více ze hry na míčku. Dostává se do slibných šancí, žádná ale zatím gólem nekončí.
04:16
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Dalibor Vlášek (0:1).
03:20
šance jsme zatím viděli na obou stranách, ale systém nenalézáme ve hře ani jednoho týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jonáš Mědílek, Filip Čáp, Ondřej Macháček, Matěj Hnízdil, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Daniel Moravec, Jan Páleník, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Miloš Macháček