4:0
2:3
0:1

Snipers Třebíč B - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:7p
24. Michal Pazderník, 30. Michal Pazderník, 32. Kryštof Buchtela, 33. Martin Žák, 41. Jan Skalický, 48. Jan Venhoda - 3. Ondřej Pokorný, 10. Jan Skalický, 12. František Majvald, 46. Jan Skalický, 48. Jan Skalický, 59. Maxim Kubelka, 64. Matouš Faltus; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 6:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Abraham 33 - Roman Doleček 8, Daniel Jiruška 2; po třetinách: 0:3, 4:0, 2:3, 0:1;
63:31
64:59
Komentář trenéra hostů Petra Adamce. Nebýt odfláknuté druhé třetiny mohli jsme odvážet vítězství za 3 body. I tak jsme na morál zápas zvládli vítězně, alespoň za body dva. Děkuji soupeři za fér utkání.
64:59
Komentář trenéra domácích Josefa Pařízka: Konečně slušný zápas z naší strany. Kvituju, že naši netrénovaní hráči vydrželi pracovat celý zápas. Samozřejmě škoda chyb = ale ty vylepšíme jen neustálým tréninkem. Díky soupeři za utkání.
63:32
Je tu konec utkání! Střely v prodloužení: 0-4.
63:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Ondřej Pokorný (6:7).
62:09
Další skvělý reflexivní zákrok Matěje Abrahama helmou!
61:06
Další tyčka zachránila Snipery!
60:00
60:00
59:59
A je tu konec třetí části, následovat bude prodloužení! Střely: 3-17.
59:35
Michal Pazderník skvěle zablokoval přihrávku před prázdnou branku.
59:13
Necelou minutu před koncem budou mít hosté možnost přesilové hry.
59:12
Timeout Snipers Třebíč B
59:12
Vyloučen hráč Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hra na zemi.
58:32
A je znovu srovnáno! Zápas se hraje ve vysokém tempu a uvidíme, co nám ještě přinese.
58:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Jan Skalický (6:6).
57:44
Ondřej Pokorný v krátkém sledu zablokoval 4 střely, z toho jednu dokonce do prázdné brány.
54:24
Střela Maxima Kubelky ze vzduchu proletěla jen pár centimetrů vedle tyčky domácího brankáře.
53:50
Matěj Abraham vychytal osamoceného Jana Skalického.
52:46
Hraje se ve vysokém tempu.
49:30
Jan Venhoda ukazuje opět parádní a neskutečně důležitý obranný zákrok.
48:00
Jan Venhoda okořenil svůj výborný defenzivní výkon i nádhernou brankou, když hostujícímu brankáři vymetl všechny pavučiny v horním rohu!
47:59
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jan Venhoda, asistoval Jan Pacal (6:5).
47:33
Jan Skalický kompletuje hattrick a znovu srovnává na 5:5!
47:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (5:5).
45:16
Jan Skalický si odskočil od bránícího hráče a uklidil míč k tyčce.
45:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (5:4).
43:26
A znovu byla slyšet tyč za zády Matěje Abrahama!
42:40
Maxim Kubelka z výborné pozice před brankou pouze rozezvonil tyč.
41:33
Snipers opět dorovnávají počet vstřelených gólů počtem trestů.
41:32
Vyloučen hráč Jiří Špinar družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
40:27
Snipers vstoupili do 3. třetiny velmi aktivně a ujímají se vedení 5:3.
40:26
Vlastní branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický (5:3).
38:25
Jan Venhoda dnes hraje výborné utkání a připisuje si další důležité zablokování nebezpečné přihrávky.
36:33
Domácí hrají v plném počtu.
34:34
V rychlém sledu událostí jsme mohli vidět 4. gól Snipers, timeout hostů, střídání brankářů hostů i 4. možnost přesilové hry pro hostující celek.
34:33
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:10
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
32:10
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Martin Žák, asistoval Milan Novák (4:3).
32:10
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Jiruška družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
31:18
Třetí bod Kryštofa Buchtely znamená stav 3:3!
31:17
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Jiří Procházka (3:3).
29:12
Pazderník druhý gól, Buchtela druhá asistence! Po závaru před brankou domácí snižují na rozdíl jediného gólu.
29:11
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Pazderník, asistoval Kryštof Buchtela (2:3).
28:27
Po klidném začátku třetiny se nyní hraje v rychlém tempu s šancemi na obou stranách.
27:49
Po perfektní krosové přihrávce Rudolfa Horáka Jan Makovický bohužel přestřeluje odkrytou branku.
26:10
Jan Venhoda si počíhal na přihrávku a ubránil přečíslení hostů 2 na 1.
25:00
Vojtěch Jahoda prověřil přízemní střelou hostujícího brankáře.
23:18
Třebíčská legenda Michal Pazderník po skvělé přihrávce Kryštofa Buchtely zkušeně z předbrankového prostoru uklidil míček do sítě, Snipeři snižují!
23:17
21:22
Domácí dnes hojně pomáhají svému brankáři množstvím bloků.
20:01
V druhé části vyhrávají buly hosté.
20:00
20:00
19:59
Máme tu konec první třetiny! Střely: 6-12.
18:42
Kryštof Buchtela nyní bídnou přihrávkou před bránu vyzval jednoho z hostů ke skórování, ten ale trestuhodně prověřil pouze síť za bránou.
17:16
Matěj Abraham díky skvělým reflexům vyrazil nebezpečnou střelu hostů.
16:00
Jan Pacal se dnes podruhé vydává na trestnou lavici.
15:59
Vyloučen hráč Jan Pacal družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
13:44
Domácí tentokrát oslabení přežili bez inkasovaného gólu.
11:45
Hosté mají podruhé možnost přesilové hry.
11:44
Vyloučen hráč Jan Makovický družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:04
Martin Novák prokličkoval mezi třemi bránícími Snipery a nádherně posunul balonek na Františka Majvalda, který před bránou neměl už těžkou práci.
11:03
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Martin Novák (0:3).
09:59
V signalizované výhodě po další rychlé krosové přihrávce a usměrnění míčku do branky hosté zvyšují svůj náskok.
09:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Martin Novák (0:2).
08:50
Martin Žák ostrou střelou vyzkoušel pozornost Romana Dolečka.
06:40
Jan Skalický svoji kličkou donutil Jana Pacala zkontrolovat svým pozadím hrací plochu.
05:11
Více ze hry má zatím hostující celek, ale nyní se už i domácí dostávají k prvním útočným akcím.
02:58
Početní výhoda byla gólově využita po zakončení Ondřeje Pokorného do odkryté poloviny brány.
02:57
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Ondřej Pokorný, asistoval Jan Skalický (0:1).
01:54
Možnost přesilové hry si teď vyzkouší hráči Orlice.
01:53
Vyloučen hráč Jan Pacal družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:36
První střelu zápasu si připisují hosté.
00:01
Vítejte u zápasu!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jan Skalický, František Majvald, Martin Novák, Jan Šturma, Ondřej Pokorný
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Jan Venhoda, Jan Pacal, Michal Pazderník, Jiří Procházka, Kryštof Buchtela