1:3
4:1
- : -

TJ Slovan Havířov C Králikáři - FbC Coyotes Jablunkov B 6:5
7. Petr Řezáč, 22. Vojtěch Vavrečka, 25. Roman Roháček, 28. Radovan Vajda, 33. Michal Kozelský, 36. Radovan Vajda - 8. Marek Byrtus, 18. Michal Bártek, 23. Jiří Raszka, 24. Michal Bártek, 29. Petr Kuřok; rozhodčí: Radek Vybíhal - Lukáš Křivánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Skipala ? - Lukáš Cieslar ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 4:1;
36:00
35:37
Timeout FbC Coyotes Jablunkov B
35:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov C Králikáři vstřelil Radovan Vajda, asistoval Jiří Gregor (6:5).
34:34
Timeout TJ Slovan Havířov C Králikáři
32:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov C Králikáři vstřelil Michal Kozelský, asistoval Petr Řezáč (5:5).
28:41
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Petr Kuřok, asistoval Tomáš Stryja (4:5).
27:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov C Králikáři vstřelil Radovan Vajda, asistoval Petr Řezáč (4:4).
24:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov C Králikáři vstřelil Roman Roháček, asistoval Michal Kozelský (3:4).
24:00
24:00
23:50
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Michal Bártek, asistoval Antonín Sikora (2:4).
22:56
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jiří Raszka bez asistence (2:3).
21:19
Branku družstva TJ Slovan Havířov C Králikáři vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Jan Kondé (2:2).
17:17
12:00
12:00
07:10
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Marek Byrtus, asistoval Jiří Raszka (1:1).
06:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov C Králikáři vstřelil Petr Řezáč, asistoval Vojtěch Vavrečka (1:0).
03:28
Vyloučen hráč Marian Piwko družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Lukáš Křivánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov B: brankář: Lukáš Cieslar; hráči v poli: Tomáš Stryja, Martin Velčovský, David Gajdzica, Patrik Polák, Jiří Raszka