3:1
3:5
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 - FbC Aligators Sokol Bučovice B 9:8
9. Martin Smejkal, 13. Gabriel Miklík, 14. David Mahr, 28. Martin Peš, 29. Gabriel Miklík, 30. Karel Virgl, 33. David Mahr, 39. Karel Virgl, 42. Lukáš Černý - 6. Zdeněk Habr, 12. Tomáš Dragan, 23. Michal Kolaja, 32. Zdeněk Habr, 33. Martin Houšť, 42. Tomáš Dragan, 44. Ladislav Dufek, 44. Roman Houbal; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kochan ? - Kryštof Krejčí ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:5;
45:00
43:29
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Roman Houbal, asistoval Radoslav Mikula (9:8).
43:16
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Martin Houšť (9:7).
41:55
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Tomáš Dragan, asistoval Ladislav Dufek (9:6).
41:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil Lukáš Černý, asistoval Alan Juříček (9:5).
39:15
Vyloučen hráč Kryštof Krejčí družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
38:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil Karel Virgl, asistoval Martin Peš (8:5).
33:55
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za sekání.
32:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil David Mahr, asistoval Martin Peš (7:5).
32:06
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Martin Houšť, asistoval Zdeněk Habr (6:5).
31:00
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Radoslav Mikula (6:4).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil Karel Virgl, asistoval Alan Juříček (6:3).
28:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil Gabriel Miklík, asistoval Jakub Ficko (5:3).
27:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil Martin Peš, asistoval David Mahr (4:3).
22:36
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Michal Kolaja, asistoval Martin Houšť (3:3).
15:00
15:00
13:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil David Mahr, asistoval Karel Virgl (3:2).
12:34
11:18
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Tomáš Dragan, asistoval Radoslav Mikula (1:2).
08:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil Martin Smejkal, asistoval Gabriel Miklík (1:1).
05:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Sokol Bučovice B:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ U23: brankář: Jan Kochan; hráči v poli: Martin Smejkal, Gabriel Miklík, Lukáš Černý, Vojtěch Vlček, Jakub Ficko