1:4
1:1
- : -

Shooters Beta Stars - K1 Florbal Židenice B 2:8
24. Jan Lehký, 37. Jan Veselý - 1. Filip Zelníček, 2. Ondřej Sukup, 5. Ondřej Sukup, 18. Tomasz Sikora, 18. Mojmír Pruch, 20. Ondřej Sukup, 21. Ondřej Sukup, 39. Nicolas Kokeš; rozhodčí: Veronika Vajsáblová - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Porwisz ? - Adam Dostál ?; po třetinách: 0:3, 1:4, 1:1;
39:00
38:59
A máme tu konec! Židenice porážejí Shooters Beta Stars 8:2 a odnášejí si 3 body.
38:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Nicolas Kokeš, asistoval Jakub Pietropaolo (2:8).
37:44
Studený se pokusil zalehnout Sukupa v rohu domácích, Židenice tudíž čeká volný úder.
36:57
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil Jan Veselý, asistoval David Bureš (2:7).
35:23
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice B neproměnil Dan Lošťák.
33:48
Timeout Shooters Beta Stars
28:27
Zelníček krásně crossovou přihrávkou našel Daniela, ten se však bohužel dostal z úhlu, střela poté letěla mimo kasu.
26:00
26:00
23:30
Dostálovi přeletěl balónek rameno a máme tu první gól z florbalek Shooters Beta Stars.
23:29
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil Jan Lehký, asistoval Zdeněk Studený (1:7).
20:34
Ten kluk má formu! Ondřej Sukup se ujal trestného střílení, po forhandové otočce vzal balónek na backhand a zakončil do odkryté kasy.
20:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Ondřej Sukup z trestného střílení (0:7).
19:09
A je to tu! Sukup vstřelil gól a kompletuje tím hattrick!
19:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Ondřej Sukup, asistoval Vojtěch Filip (0:6).
17:41
Po faulu na Kokeše převzal míček Trávníček, který nahrál Pruchovi a ten krásně zavěsil pod víko.
17:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Mojmír Pruch, asistoval Michael Trávníček (0:5).
17:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Tomasz Sikora, asistoval Lukáš Daniel (0:4).
16:39
Vyloučen hráč Zdeněk Studený družstva Shooters Beta Stars na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
08:38
Židenice přečkaly trest bez větších potíží a jsou již v plném počtu.
06:38
Vyloučen hráč Mojmír Pruch družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za opakované přestupky.
04:41
Po přihrávce na střed Sukup zakončuje a máme tu již druhý gól na jeho kontě.
04:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Ondřej Sukup, asistoval Pavel Hons (0:3).
01:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Ondřej Sukup bez asistence (0:2).
00:17
Po přihrávce Daniela Zelníček vyzkoušel taženou střelu a klaplo to, Židenice vedou 1:0
00:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Filip Zelníček, asistoval Lukáš Daniel (0:1).