1:1
2:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - K1 Florbal Židenice 5:6pn
4. Michal Soják, 7. Jan Švestka, 18. Kryštof Dohnálek, 37. Michal Soják, 42. Jan Švestka - 12. Dominik Hauke, 14. Vojtěch König, 17. Vojtěch König, 37. Tomáš Drobek, 38. Marian Havelka, N Petr Svoboda; rozhodčí: Jakub Otradovec - Tomáš Fuciman; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Michálek ? - Viktor Hladík ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Marian Havelka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč Michal Soják , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Petr Svoboda a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč Kryštof Kronek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
41:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jan Švestka, asistoval Jakub Schejbal (5:5).
41:27
Vyloučen hráč Marian Havelka družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
40:28
Vyloučen hráč Jan Krahula družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Marian Havelka, asistoval Vojtěch König (4:5).
36:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Drobek, asistoval Jan König (4:4).
36:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Michal Soják, asistoval Kryštof Kronek (4:3).
30:00
30:00
17:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Kryštof Dohnálek, asistoval Kryštof Kronek (3:3).
16:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Vojtěch König, asistoval Marian Havelka (2:3).
15:00
15:00
13:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Vojtěch König, asistoval Tomáš Drobek (2:2).
11:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Dominik Hauke, asistoval Petr Svoboda (2:1).
06:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jan Švestka, asistoval Antonín Adolf Jebavý (2:0).
03:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Michal Soják, asistoval Kryštof Dohnálek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Otradovec a Tomáš Fuciman.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Viktor Hladík; hráči v poli: Tomáš Drobek, Marian Havelka, Petr Svoboda, Vojtěch Slavík, Dominik Hauke