1:2
- : -
TROOPERS

TROOPERS - FbC Aligators U18 4:11
12. Matěj Karásek, 15. Filip Ráček, 30. Richard Makyča, 32. Matěj Karásek - 5. Filip Konstant, 10. Luboš Dostál, 12. Vojtěch Dolíhal, 12. Matyáš Zouhar, 19. Filip Konstant, 22. Tomáš Jedlička, 28. Matyáš Zouhar, 30. Matyáš Zouhar, 30. Petr Hejl, 41. Filip Konstant, 42. Tomáš Jedlička; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Michal Růžička ?; po třetinách: 2:4, 1:5, 1:2;
45:00
44:16
Vyloučen hráč Luboš Dostál družstva FbC Aligators U18 na 2 minuty za sekání.
41:52
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Matyáš Zouhar (4:11).
40:15
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Filip Konstant, asistoval Vojtěch Dolíhal (4:10).
38:18
Vyloučen hráč Matěj Karásek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
31:57
Branku družstva TROOPERS vstřelil Matěj Karásek bez asistence (4:9).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva TROOPERS vstřelil Richard Makyča bez asistence (3:9).
29:42
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Petr Hejl, asistoval Filip Konstant (2:9).
29:26
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Petr Hejl (2:8).
27:14
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Filip Konstant (2:7).
25:06
Vyloučen hráč Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
23:31
Vyloučen hráč Lukáš Kott družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:09
18:05
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Filip Konstant, asistoval Matyáš Zouhar (2:5).
15:00
15:00
14:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil Filip Ráček, asistoval Lukáš Kott (2:4).
12:29
Vyloučen hráč Luboš Dostál družstva FbC Aligators U18 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:35
Branku družstva TROOPERS vstřelil Matěj Karásek, asistoval Jan Věchet (1:4).
11:28
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Tomáš Jedlička (0:4).
11:15
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Vojtěch Dolíhal, asistoval Patrik Tomášek (0:3).
09:13
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Luboš Dostál, asistoval Vojtěch Dolíhal (0:2).
04:09
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil Filip Konstant, asistoval Tomáš Jedlička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators U18: brankář: Michal Růžička; hráči v poli: Martin Kohoutek, Tomáš Jedlička, Petr Hejl, Matyáš Zouhar, Filip Konstant
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Marek Paulík, Tadeáš Tihelka, Šimon Koutný