1:2
- : -
TROOPERS

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - TROOPERS 7:5
4. Michal Kolařík, 9. Filip Ryška, 18. Kryštof Koštuřík, 19. Lukáš Bílek, 24. Antonín Nový, 26. Filip Ryška, 32. Ondřej Braha - 18. Filip Ráček, 19. Šimon Koutný, 28. Jan Jirásek, 39. Marek Jedlička, 41. Richard Makyča; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tomáš Šišpera ? - Tomáš Ursacher ?; po třetinách: 2:0, 4:3, 1:2;
45:00
43:29
Timeout TROOPERS
43:29
Vyloučen hráč Antonín Nový družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:08
Timeout ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
40:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil Richard Makyča, asistoval Šimon Koutný (7:5).
38:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil Marek Jedlička, asistoval Tomáš Konečný (7:4).
31:16
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Ondřej Braha, asistoval Kryštof Koštuřík (7:3).
30:00
30:00
29:23
Vyloučen hráč Vojtěch Potáček družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:45
Vyloučen hráč Matěj Karásek družstva TROOPERS na 2 minuty za zdržování hry.
27:51
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Jirásek, asistoval Richard Makyča (6:3).
26:59
Vyloučen hráč Antonín Nový družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:28
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Filip Ryška, asistoval Michal Kolařík (6:2).
23:46
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Antonín Nový, asistoval Patrik Korčák (5:2).
18:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil Šimon Koutný, asistoval Vojtěch Potáček (4:2).
18:03
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Lukáš Bílek, asistoval Martin Koláček (4:1).
17:53
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Kryštof Koštuřík, asistoval Martin Koláček (3:1).
17:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil Filip Ráček, asistoval Tadeáš Tihelka (2:1).
15:00
15:00
08:28
03:54
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Michal Kolařík, asistoval Matěj Sukup (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Jan Jirásek, Richard Makyča, Marek Paulík, Tadeáš Tihelka, Šimon Koutný