0:2
0:3
- : -

FBC Hamsters Vysočany - Blue Horses Stochov 0:7
3. Pavel Pulec, 3. Stanislav Prokop, 13. Tomáš Pichner, 23. Jakub Drexler, 33. Stanislav Prokop, 34. Stanislav Prokop, 35. Jaroslav Macík; rozhodčí: Ondřej Jícha - Michal Lipinský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Bartůněk ? - Lukáš Zbránek ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:3;
36:00
34:20
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jaroslav Macík, asistoval Jakub Drexler (0:7).
33:39
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Jakub Hříbal (0:6).
32:44
Vyloučen hráč Vítězslav Princ družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za sekání.
32:13
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Jakub Drexler (0:5).
24:00
24:00
22:36
Trestné střílení družstva Blue Horses Stochov neproměnil Tomáš Pichner.
22:16
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jakub Drexler, asistoval Jaroslav Macík (0:4).
15:55
Vyloučen hráč Jakub Kail družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za sekání.
13:08
Vyloučen hráč Jaroslav Macík družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
12:22
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Tomáš Pichner, asistoval Zdeněk Husák (0:3).
12:00
12:00
02:11
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Jaroslav Macík (0:2).
02:01
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Pavel Pulec, asistoval Jakub Hříbal (0:1).