3:0
5:5
- : -

FBC Panthers Liberec - FLORBAL JABLONEC 10:7
5. Pavel Hůza, 8. Lukáš Veselý, 26. Lukáš Veselý, 32. Jan Burkoň, 40. Lukáš Veselý, 41. Tomáš Szabo, 48. Jan Král, 50. Jan Král, 56. Ondřej Neuman, 60. Lukáš Veselý - 15. Lukáš Jarolímek, 20. Jan Kantor, 41. Lukáš Jarolímek, 42. Jan Kantor, 50. Jakub Koller, 52. Marcel Najman, 57. Marcel Najman; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Vít Vaníček 13 - Tomáš Janota 23; po třetinách: 2:2, 3:0, 5:5;
60:00
59:59
Tři body zůstávají doma pod Ještědem. Sousedé z Jablonce dnes nestačili na domácí mančaft a prohrávají 10:7
59:59
Komentář hostujícího trenéra Lukáše Javůrka: Tradičně pěkné podještědské derby. Gratulace soupeři a pochvala našim mladým juniorům.
59:59
Komentář domácího trenéra Jan Obermann : Děkujeme soupeři za derby.
59:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Pavel Hůza (10:7).
59:14
Timeout FLORBAL JABLONEC
59:14
Time out pro hosty.
58:00
Čeká nás dramatický závěr. Jablonec cítí, že by mohl vyrovnat. Do konce chybí dvě minuty.
56:18
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marcel Najman, asistoval Jakub Koller (9:7).
55:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jan Král (9:6).
53:56
Vyloučen hráč Vojtěch Čivrný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:06
Vyloučen hráč David Böhm družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:06
Jablonec bude ještě kousat. Derby prostě nechtějí prohrát.
51:50
50:00
V polovině třetiny, jsme tam, kde jsme byli před jejím začátkem. Branky na obou stranách znamenají stále vedení PANTHERS o tři góly.
49:40
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Koller, asistoval Marcel Najman (8:5).
49:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Lukáš Veselý (8:4).
47:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Pavel Hůza (7:4).
46:00
Po úvodní gólové smršti se brankostroje na obou stranách zasekli. Přesto sledujeme atraktivní úvod třetí třetiny. Oba týmy se snaží soupeře přetlačit.
42:00
V prvních dvou minutách třetí třetiny se s brankami nešetří.  Hned dvakrát skóroval Jablonec. Do sítě se trefili ale i liberečtí
41:12
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor bez asistence (6:4).
40:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Ondřej Neuman (6:3).
40:48
Zase je to o tři branky.
40:33
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek bez asistence (5:3).
40:33
Jablonec to s korekcí výsleku myslí vážně. Z individuální akce snižuje.
40:12
Uběhlo dvanáct sekund a Jablonec naznačil, že se s tínhle výsledkem nechce spokojit. Jenže proti byl dvěma famózními zákroky Víťa Vaněček. Zatím se skóre nemění.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině skórovali jen domácí a tak nám na světelné tabuly v hale svítí příjemnější skóre pro liberecké 5:2
39:22
39:22
A další gól z výhně FBC Liberec. 5:2
38:42
Několik šancí na obou stranách, ale žádná ze střel neskončila v brance. Hra trošku opadla, oba týmy hledají, jak vyzrát na soupeře.
35:30
Domácí čtvrtá branka uklidnila a kontrolují hru, Jablonec hledá cestičky, jak proniknout obrannou hrou oranžových.
31:31
Jako přes kopírák. Opět sehrávka až do prázdné branky. 4:2
31:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Ondřej Neuman (4:2).
29:53
Domácí se snaží zvýšit svůj náskok. Ve vyložené šanci ale netrefili odkrytou branku. Druhá třetina je zatím ve vysokém tempu, i přesto, že jsme na začátku sezony.
25:21
25:21
Situaci dva na jednoho vyřešili domácí profesorky. Střela do prázdné znamená jediné, PANTHERS opět vedou.
24:03
Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Zajímavou část zápasu přerušila maličkost, dva balóny na hřišti.
22:20
Tak to byla šance! Domácí byli blízko vstřelení branky, ale stav na světelné tabuly se nemění. 2:2
20:01
A jdeme do druhé třetiny. Do útoku se tlačí jablonečtí hráči.
20:00
20:00
19:54
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Jan Koravský (2:2).
19:53
Po kontroverzní rozhodnutí rozhodčího hráli domácí v oslabení a  tentokrát už hosté branku vstřelili. Do šaten se jde za stavu 2:2.
18:44
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
18:00
Domácí přečkali těžké chvíe a vrhli se do útoku.
15:35
Vyloučen hráč Teemu Tuhkanen družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
15:35
Domácí to teď budou mít těžké. Po odbržené brance se brání ve čtyřech. Jablonec cítí šanci vyrovnat.
14:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek z trestného střílení (2:1).
14:26
Diváci v hale uvidí trestné střílení proti domácí brance.
13:50
No a teď se vytáhl domácí brankář. Jablonec se nadechoval k velké šanci, ale bývalý brankář FBC Liberec Víťa Vaněček byl proti. Stále o dvě branky
12:00
Domácí se snaží přidat třetí branku. Nadějné akce ale končí buď na hostujících hráčích nebo na brankáři.
07:26
07:26
Domácí byli efektivnější než hosté a využívají krásnou sehrou přesilovou hru. Domácí vedou o dvě branky.
06:28
Vyloučen hráč Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
06:00
A máme tady první vyloučení. Po vedoucím gólu se domácí dostávají do čtyř. Hosté se snaží zatlačit se k liberecké brance, ale obrana PANTHERS si zatím vede obstojně.
05:13
Vyloučen hráč Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
04:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Lukáš Veselý (1:0).
03:00
V úvodu jsou aktivnější domácí, ti si připsali několik střel, ale hostujíí brankář vše vyřešil s přehledem.
01:00
První střelu si připsali PANTHERS, ale byla to pouze propagační střela se kterou hostující golman neměl problémy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Marek Čeřovský, Lukáš Jarolímek, Jan Kantor, Zbyněk Hujer, Vojtěch Čivrný
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Dominik Hiadlovský, Jan Burkoň, Ondřej Neuman
00:00
Vítejte u online zápisu k dnešnímu derby mezi libereckými PANTHERS a Jabloncem. Obě mužstva už jsou na hřišti a utkání nám začíná.