2:0
4:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 6:2
19. Milan Paták, 29. Viktor Beneš, 33. Michal Janča, 39. Jaroslav Macášek, 43. Jaroslav Macášek, 44. Pavel Dvořák - 3. Tomáš Pauček, 13. Šimon Baumruk; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Zajíc ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 4:0;
45:00
43:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Viktor Beneš (6:2).
42:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek bez asistence (5:2).
40:01
Vyloučen hráč Michal Janča družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.
38:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Jakub Kovařík (4:2).
38:11
Vyloučen hráč František Štíbr družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
34:44
Timeout TEXAS LONGHORNS Sépiáci
32:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Michal Janča, asistoval Martin Macášek (3:2).
30:00
30:00
28:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Viktor Beneš, asistoval Jan Aubrecht (2:2).
18:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Milan Paták, asistoval Michal Janča (1:2).
15:00
15:00
12:38
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil Šimon Baumruk, asistoval Jaroslav Ptáček (0:2).
02:12
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Šimon Baumruk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Petr Vobecký, Jaroslav Ptáček, Tomáš Pauček, Šimon Baumruk, František Štíbr