2:1
4:1
- : -

FBC Draci Říčany - FbŠ Bohemians C 10:3
9. Jakub Blažek, 12. Matyáš Pros, 13. Dominik Počta, 15. Jaroslav Borl, 18. Matyáš Pros, 18. Matyáš Pros, 32. Filip Homola, 39. Filip Homola, 42. Daniel Jonáš, 42. Ondřej Kubeš - 7. Matěj Pecha, 29. Matěj Gubien, 35. Jakub Oriniak; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: František Lerch ? - Michael Zelený ?; po třetinách: 4:1, 2:1, 4:1;
45:00
44:19
Vyloučen hráč Jakub Blažek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
41:30
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Dominik Počta (10:3).
41:08
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Daniel Jonáš, asistoval Matyáš Pros (9:3).
38:52
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Filip Homola, asistoval Jakub Tabášek (8:3).
34:06
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Jakub Oriniak, asistoval Martin Jakubec (7:3).
32:49
Vyloučen hráč Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
31:19
30:00
30:00
28:56
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Matěj Gubien bez asistence (6:2).
26:16
Vyloučen hráč Erik Dvořák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
19:47
Vyloučen hráč Jaroslav Borl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
17:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Václav Steinhaizl (6:1).
17:03
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Jaroslav Borl (5:1).
15:00
15:00
14:01
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Ondřej Anýž (4:1).
12:02
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Dominik Počta, asistoval Jakub Tabášek (3:1).
11:25
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Ondřej Kubeš (2:1).
08:46
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Blažek bez asistence (1:1).
06:24
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Matěj Pecha, asistoval Martin Janoušek (0:1).
05:46
Vyloučen hráč Jan Brejcha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians C:
00:00
Line-up domácích FBC Draci Říčany: brankář: František Lerch; hráči v poli: Erik Dvořák, Daniel Jonáš, Matyáš Pros, Jakub Blažek, Ondřej Kubeš