0:3
2:3
- : -

SK K2 Prostějov - Fbc Topgal Šternberk 3:7
5. Denis Jašurek, 25. Filip Zips, 29. Lukáš Krejčí - 12. Jakub Navara, 16. Tomáš Papica, 18. Daniel Polzer, 21. Lukáš Hybler, 26. Lukáš Hybler, 34. Ondřej Šušlík, 35. Jakub Navara; rozhodčí: Ondřej Pěcha - Adam Zdarsa; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Pospíšil ?, Šimon Vrána ? - Alexej Jarma ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:3;
36:00
34:26
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Navara, asistoval Lukáš Hybler (3:7).
33:31
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Ondřej Šušlík bez asistence (3:6).
28:55
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Lukáš Krejčí, asistoval Jakub Smékal (3:5).
25:09
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Lukáš Hybler, asistoval Jakub Vysloužil (2:5).
24:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Zips, asistoval Tomáš Inderka (2:4).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Vrána družstva SK K2 Prostějov
24:00
24:00
20:51
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Lukáš Hybler, asistoval Sophie Pallová (1:4).
17:40
Vyloučen hráč Ondřej Tyl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
17:16
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Daniel Polzer, asistoval Jakub Navara (1:3).
15:54
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Tomáš Papica, asistoval Jakub Navara (1:2).
12:00
12:00
11:12
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Navara, asistoval Vojtěch Richter (1:1).
09:52
Vyloučen hráč Ondřej Tyl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
04:09
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Denis Jašurek, asistoval Lukáš Dvorský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pěcha a Adam Zdarsa.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Topgal Šternberk:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Petr Pospíšil; hráči v poli: Matěj Ředina, Jakub Smékal, Filip Zips, Lukáš Dvorský, Marek Smutný