1:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Prague Tigers 4:3
8. Karolína Nováková, 25. Karolína Nováková, 28. Karolína Nováková, 43. Anna Kabeláková - 13. Nikola Bursová, 17. Eliška Mrázková, 44. Nikola Červená; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 4, Alžběta Hánová 0, Kateřina Dlouhá 7 - Martina Pilšáková 12, Martina Pilšáková ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
45:01
Komentář trenéra hostí: Bez emocí, chutě, kvality. Lidé co zde trávili nedělní odpoledne se moc nepokochali. Sezóna je dlouhá a můžeme se jenom poučit. Liberci gratulujeme a přejeme hodně štěstí dál.
45:01
Komentář trenéra domácích Vojtěcha Rondoše: Dnes velmi vlahý výkon. Celý zápas jsme se hledali snad ve všech herních činostech. Ale i takové zápasy budou. My jsme to perfektně uhráli na morál a týmovost.  Soupeři děkuji za fér hru.
45:00
44:59
Střely ve třetí třetině: Domácí 5, Hosté 7
44:53
Timeout FBC Liberec
43:17
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Nikola Červená, asistoval Eliška Dvořáková (4:3).
42:03
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Anna Kabeláková, asistoval Karolína Nováková (4:2).
42:03
Hosté si vybírají time out
40:19
Vyloučen hráč Petra Šebestová družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
34:50
Nováková v úniku ve vlastním oslabení, Pilášková chytá.
34:24
Vyloučen hráč Dominika Plichtová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (3:2).
27:02
Nádherná akce Liberce, Nováková doráží střelu Lenfeldové
27:02
Nováková si zapisuje hattrick
24:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Pavla Bárková (2:2).
20:03
Vyloučen hráč Eliška Mrázková družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
18:25
Duo Lenfeldová - Nováková v akci
17:15
Tigers na míčku
16:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Nikola Bursová (1:2).
15:00
15:00
14:59
STřely po první třetině: Domácí 8, Hosté 7
12:59
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Petra Šebestová.
12:59
Střídání brankáře. Nový brankář Alžběta Hánová družstva FBC Liberec
12:59
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Dlouhá družstva FBC Liberec
12:59
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
12:59
Lenfeldová výborně zabránila střele hostí, ovšem se panu rozhodčímu nelíbila poznámka domácích, a tak si Tigers zahrají přesilovku za nesportovní chování
12:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Nikola Bursová, asistoval Eliška Mrázková (1:1).
10:22
Lenfeldová v samostatném úniku ve vlastním oslabení, Pilášková chytá.
09:38
Vyloučen hráč Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
09:38
Liberec klasicky neumí počítat do pěti..