0:3
0:6
- : -

FBC Kutná Hora - Tatran Střešovice 0:10
3. Marek Jurkulák, 19. Lukáš Procházka, 21. Adam Karel, 27. Adam Karel, 32. Vít Soukup, 34. Matěj Hejzlar, 34. Marek Hozman, 35. Kryštof Pitoňák, 39. Adam Karel, 44. Matyáš Hrdlička; rozhodčí: Jan Paleček - Michael Zeman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Matěj Němec 15 - Jiří Hák 12; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:6;
45:00
Komentář trenéra domácích: První třetina byla vyrovnaná, bohužel se nám nepodařilo dát gól. Poté soupeř už jen navyšoval a nám odešly nohy. Děkuji za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostí: Zpočátku spousta nepřesností z naší strany, hlavně od mladších hráčů. V kritických momentech nás podržel brankář. Děkuji soupeři z utkání.
45:00
43:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Hrdlička, asistoval Kryštof Pitoňák (0:10).
38:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Karel bez asistence (0:9).
34:32
Timeout FBC Kutná Hora
34:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kryštof Pitoňák, asistoval Tomáš Kamarýt (0:8).
33:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Michal Malhocký (0:7).
33:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Hejzlar, asistoval David Kriegler (0:6).
31:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Soukup, asistoval Šimon Vavroušek (0:5).
30:00
30:00
29:28
Vyloučen hráč Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
26:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Karel, asistoval Matěj Hejzlar (0:4).
24:39
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
20:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Karel bez asistence (0:3).
18:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Šimon Vavroušek (0:2).
15:00
15:00
02:34
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Marek Jurkulák.
02:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Jurkulák z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Michael Zeman.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Jiří Hák; hráči v poli: Ondřej Klement, Vít Soukup, Adam Carvan, Marek Hozman, Marek Jurkulák