2:1
1:2
- : -

Asper Šumperk - SK K2 Prostějov 4:5
9. Jiří Trávníček, 29. Jiří Trávníček, 38. Daniel Venouš, 58. Ondřej Mrázek - 14. Ondřej Král, 19. Marek Maťcha, 25. Michal Trnečka, 46. Stanislav Elsner, 52. Libor Čmela; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Antonín Byvan 12 - Jan Weidinger 18; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:2;
60:00
Střely po třetí třetině: Šumperk: 5, Prostějov - 4
60:00
Komentář trenéra hostů: Přijeli jsme s výrazně oslabeným týmem, který odehrál zápas srdcem za velkého přispění brankáře. Děkuji Šumperku za férové utkání, je to skvělý tým který se neporáží každý den.
60:00
Komentář trenéra domácích: Hrajeme tak hrozně, že hůř už to moc nejde. Tím nechci nijak snižovat kvalitu soupeře. Máme příliš mnoho vyloučení, a naše efektivita v zakončení dnes také dostala tvrdé KO. Díky rozhodčím za fér zápas.
60:00
59:59
Po závěrečném tlaku domácích se na světelné tauli nic nezměnilo
57:59
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jindřich Kamler (4:5).
57:59
Mrázkova skvělá pumelice do levé šibenice znamená kontaktní branku.
57:33
Asper Šumperk jde do šesti
56:12
Další z Trávníčkových dobrých zakončení a také další z Weidingerových dobrých zákroků
55:01
Rychlé rotace v podání první domácí pětice vedlo jen k ploužiému zakončení
52:31
Domácí kapitán na zemi, ale už se zvedá a vypadá to s ním dobře
51:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Michal Vašut (3:5).
51:45
Rychlé využití přesilovky 5 na 3 ze strany Prostějova
51:32
Timeout SK K2 Prostějov
51:32
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
50:24
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
49:15
Timeout Asper Šumperk
49:15
Šumperk se při oddechovém čase pokusí vymyslet, jak vyzrát na jinak ne moc prostupnou obranu soupeře.
47:43
Rozehrávka z rohu první šumperské lajny, uvolnění Trávníčka a jeho následná střela donutila Weidingera natáhnout se po ní, a byl z toho parádní zárok, to ne že ne.
45:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Michal Konečný (3:4).
45:27
Skákavý balonek překonal domácího Byvana, ten si tento okamžik za rámeček nedá, protože to měl být pro něj jednduchý zákrok.
44:20
Klasické odskočení od obránce předvedl Smrčka, jenž dostal přihrávku zpoza brány a vytvořil si tím tak příležitost, jeho střela však netrefila bránu.
41:29
Celou přesilovku měli na svých čepelích míček hosté a vytvořili si pár střeleckých příležitostí, které ale buď slupl Byvan nebo skončily jako pochoutka pro blokující obránce.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Šumperk - 11, Prostějov - 5
40:00
Druhá třetina byla ve stylu té první, jen s tím rozdílem, že se brakový stav vyrovnal a hra se dle očekávání přitvrdila - 4 dvouminutové tresty to jen potvrzují, stále se, jak už bývá zvykem, čeká od třetí třetiny mnohem víc, kord když je skóre takové, jaké je...
40:00
39:29
Vyloučen hráč Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
37:33
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jiří Trávníček (3:3).
37:33
Venoušova individuální akce: udělal si prvního bránícího hráče, oběhnul bránu a poškádlil pavoučky a jejich sítě, krásný to gól, který byl náležizě oslaven i místními fanoušci
35:38
Sice jen dvě střely za přesilovku, ale zato nebezpečné, takto by se dala početní výhoda prostějovských vystihnout.
33:38
Vyloučen hráč Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
31:49
Druhá početní výhoda zůstala po někoika šancích nevyužita
31:09
Luxusní zákrok předvedl Weidinger - střela kapitána Trávníčka našla jen ruku hostujícího brankáře.
29:49
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
29:49
Po promluvení do hry ze strany prostějovského dřevorubce tu máme druhou Asperskou přesilovku
28:28
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (2:3).
28:28
Šíma ze středu našel Trávníčka, který se od levého mantinelu trefil přesně.
27:57
Vyloučen hráč Jan Smička družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hra na zemi.
24:39
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Trnečka, asistoval Libor Čmela (1:3).
24:39
Po zmatku před brankou domcích využívá okolností Trnečka, který se nejlépe zorientoval v prostoru velkého brankoviště.
23:20
Venouš teď napravil své zaváhání na půli hřiště, když vypíchl míček prostějovskému útočníkovi při rychlém brejku
22:35
Diváci zatím ve druhé třetině viděli jednu vyloženou šanci na obou stranách.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Šumperk - 6, Prostějov - 8
20:00
První třetina přinela tři góly. Žádnou vyhrocenou situaci jsme neviděli - to ale přijde - ale každopádně domácí by měli zjednodušit hru, ve většině šancí z dobré pozice totiž hledali spoluhráče v lepší pozici, což za stavu 1:2 prostě nelze provozovat.
20:00
18:20
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Maťcha, asistoval Jan Smička (1:2).
18:20
Martin Maťcha a jeho táhlá střela znamená vedení hostí, kteří mají vcelku velkou efektivitu.
13:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Marek Maťcha (1:1).
13:53
Po zakončení Krále - nenápadného prostějovského borce, jenž pálil od mantinelu, to máme zde v Šumperku, i přes dominanci domácích, vyrovnáno
12:10
Mannl se po sehrávce z rohu dostal do vyložené šance, tváří tvář Weidingerovi, střela mu však nevyšla.
11:40
Přehled ve hře teď ukázal šumperský Kamler, kdy si poradil s dvěma napadajícími útočníky soupeře a vymanil tak tím svůj tým z tlaku.
09:54
Hrubanova střela míří o půl metru výše, než by bylo zdrávo, tedy nad bránu.
08:09
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Vařeka (1:0).
08:09
Vařeka vyzval přiávkou ke střele kapitána Trávníčka, který se z ideální pozice ze středu nemýlil.
06:27
První větší šanci jsme teď viděli i na straně hostí, domácí gólman Byvan však svůj tým podžel
04:30
Prostějovštísi  za první delší pobt na polovině Asperáků nevytvořili vyloženější šanci
02:08
První velká šance zápasu byla na straně domácích borců, Venouš ale z bezpostřední blízkosti brankáře Weidingera nepřekonal
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Zdeněk Cholek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Martin Kouřil, Jan Smička, Michal Konečný, Stanislav Elsner, Ondřej Král
00:00
Line-up domácích Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jakub Hruban, Michal Vařeka, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš